Wpis z mikrobloga

@splash_damage: Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polegają te rzekome rozbiory? Poważnie pytam. Średnio się orientuję w polityce a słyszę podobny argument już n-ty raz.

Takie gadanie żeby gadać, czy serio jest coś na rzeczy?
  • Odpowiedz
@Kisieliusz: wiekszosc prywatnych tv jest w rekach obcych (wiekszosc niemieckich) lapskach, od 45 w Polsce dziala rosyjska sluzba wywiadowcza (gru) od lat 60-70 niemiecki stasi od lat 80 (czasy pierwszej solidarnosci) usa, izrael (przykladem wplywu obcych sluzb moze byc podpisanie przez Pawlaka umowy gazowej z rosja... do 2022 z mozliwoscia do 2037) Afera Fozz, ofera amber gold i wyprowadzenia prawie miliarda zl aby trenowac ukrainkich bojownikow o EU, afera podsluchowa.
  • Odpowiedz
@splash_damage: jak ja nienawidzę takich populistycznych, płytkich, proletariackich żałosnych usiłowań politykowania. Tu nie chodzi o poglądy - bardzo nie lubię tego rządu, ale o tą herbertowską kwestię smaku. Kwestię pewnej klasy, pewnego poziomu w debacie której niestety tak często brakuje, właśnie przez takie obrazki prymitywizujące debatę
  • Odpowiedz
@Fren: Co jest grane kolejny agencik cba ktorego zedmaskowalem ktory nie wie co napisac? poplaczesz sie a moze jakies fakty porzytoczysz czy moze wscieklizna zajedziesz... slucham jak odpowiesz? :> SLUCHAM... z CIEKAWOSCIA... (ps placa ci za to? ile? czy jestes pozytecznym imebcylem jak to Lenin powiedzial... ???)
  • Odpowiedz
@splash_damage: po raz kolejny bijesz dokładnie w to, o czyn pisałem - kwestie smaku. To, o czym piszesz jest prawda, ale moj komentarz nie tyczyl sie krytyki sensu merytorycznego (o ile cos takiego w ogóle tam występuje) a formy - płytkiej i populistycznej. Natomiast wybacz, ale muszę Cię zgłosić bo mnie tam nie ruszają takie rzeczy, ale zasady są zasady.
  • Odpowiedz