Wpis z mikrobloga

#!$%@?, zaraz mnie jasny #!$%@? strzeli, jakies gowno mi sie zainstalowalo do firefoxa, i to nie jest zwykly toolbar, wyskakuja w roznych miejscach dziwne reklamy. Z tym ze nie sa to reklamy ze stron tylko jakies gowno ktore jest w ff. I nie moge znalesc jak to usunac. Tak mam adblocka, przeskanowalem antimalware bytes czy jakos tak.

#malware #firefox ##!$%@?
  • 15
@BaRi: sciagnij adwcleaner, ale najlepiej z chomikuj, z innej strony sciągniesz z nowym zestawem pop upów. Zresetuj firefoxa, jeszcze raz uzyj tego antimalware, usuń w panelu sterowania podejrzane, nowe programy, jak nie pomoże to skanowanie przy starcie systemu
@BaRi: bo musisz dać search, a następnie delete. Z tym, że sam adwcleaner rzadko pomaga, musisz jeszcze raz malwarebytes przeskanować i na koniec koniecznie zresetuj firefoxa i może będzie git
@A4theSOS: @michallo3: nic nic i nic, zadne z rozwiazan nie pomaga, a po resecie firefoxa #!$%@? sie totalnie, pasek wykopu zamiast trzymac sie gory jezdzi razem z przewijaniem strony pare cm od gornej belki ff.
@BaRi: no jak trzyma się góry, to chyba wygodniej. Tak czy inaczej musisz na nowo wszystkie wtyczki poinstalować. A co do problemu, to zostaje skanowanie przy starcie systemu, a pozniej adwcleaner i reset firefoxa znowu, a jak znowu nie pomoże, to coś źle robisz
To nie jest syf w ff tylko ten badziew dziala jako osobna apka w program files poszukaj czegos co ci nie pasuje i wywal.. kilnij proces bo inaczej nie usuniesz