Wpis z mikrobloga

  • 3
RB000033349SG

Nie smierdzi Wam ten numer fejkiem ? Zamowilem zegarek niby u Chinczyka z 1000 pozytywnym feedbackiem, kazdy daje mu dobre opinie ale wyslal zegarek niby 3 dni temu, prawie po 20 dniach processing time (2h przed koncem czasu na to) . Szkoda bo zegarek za 3 paki a 3 tygodnie czekalem na tracking, oczywiscie jeszcze nie dziala ale to rozumiem

#tracking #aliexpress
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RB000033349SG


@wonzki: w/g mnie numer fałszywy.Numery nawet jak nie są jeszcze wysłane są zarejestrowane w bazie.A u mnie na trackingu pokazuje "false"
  • Odpowiedz
@wonzki: nie zawsze nr dziala od razu czasem dopiero po kilku dniach.

czasem wysylaja tez bez mozliwosci sledzenia ale to raczej rzeczy za kilka dolcow.

a jak jest gwarancja doreczenia np.w 20 dni i nie dojdzie to automatycznie jest zwrot kasy czy trzeba otwierac spor?
  • Odpowiedz
@wonzki: ale mogę się mylić,ta zasada dotyczy china post, singapore post może ma inaczej,poczekaj 10 dni i dispute jak numeru nie będzie nadal widać,jaki zegarek kupiłeś?jakąś prawilną p------ę? podaj link.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mamFAJNYnick: no musisz otworzyc spor tak z 4-5 dni przed koncem ochrony jak paczka stoi jako nadana , jak stoi jako wyslana to zaczekaj tak z 3 dni przed, automatycznie zwracaja hajs jak chinczyk nie pod trackingu przed uplywem wyznaczonego przez niego czasu
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Akuku69: Co Ty malo kontaktowy ping pong cisnalem go o tracking cale 20 dni chyba z 15 wiadomosci, on tylko jak podal trackjng raczyl odpisac "sent" i nic wiecej zobaczymy co bedzie za 2 tygodnie czy tracking sie pojawi, zamowien nie zbiera raczej bo wczesniej cena tego zegarka stala za 59$ a teraz juz 79$ ale niestety tylko 1 moje zamowienie wiec moze liczy na to ze zapomne albo nie
  • Odpowiedz
@wonzki: ale mi nie chodzi o ochrone tylko o gwarancje dostarczenia bo z reguly jest 60 dni ale czasem jest np. 20 dni

mi ostatnio wyslal zly rozmiar napisalem wiadomosc nie odp.3 dni dalem spor i od razu odpisal
  • Odpowiedz