Wpis z mikrobloga

@propek1212: Już to czytałem kilka dni temu po angielsku, ale mam dwa przemyślenia na ten temat:

1. Anderson mówi to tak, jakby wątek Pinka kończył się definitywnie w 8 serii. Czyżby jednak zerwał z Clarą?

2. Unieśmietelnienie Danny'ego - albo Moffat go uśmiercił, albo Danny robi coś co jest bardzo kluczowe/nadaje zwrot akcji.

Nie mniej ja chcę juz finał.
@pitrah606:

1. Anderson mówi to tak, jakby wątek Pinka kończył się definitywnie w 8 serii. Czyżby jednak zerwał z Clarą?


Przecież Clara ma ponoć odejść już w tej serii, więc zniknięcie jego nie będzie niczym dziwnym, skoro jego dziewczyna odpadnie. Poza tym, ten ma już potomka, który jest powiązany z Clarą, a co oznacza, że albo Danny będzie miał dziecko z Clarą, albo ona prześpi się z jego dzieciakiem, albo ojcem,
@michalo94: Przewidywania głównie, ale tak samo to czy odpadnie to też gdybanie.

Ale też zauważ, że nie ogłoszono jeszcze następcy Coleman (jeśli takowy by był), przy Pondach pół roku wstecz ogłosili Jennę na następczynię.
@michalo94:

przy Pondach pół roku wstecz ogłosili Jennę na następczynię.


Bo wtedy odcinki wychodziły co pół roku:P Jeszcze przed startem 8 serii były informacje, że Clara odejdzie w odcinku świątecznym.
Na Gallifrey.pl jest wywiad z Jenna i Moffatem i nigdzie nie jest napisane że Clara odpanie. Jedyne co to Jenna mówi to to że dla niektórych będzie to miła niespodzianka a dla niektórych już nie. Nie mówią o tym czy odejdzie ale miejmy taką nadzieje. A jeśli chodzi o unieśmiercenie to pewnie powtórzy się sytuacja z kpt. Jackiem i Rorym.