Wpis z mikrobloga

@fanat: Bo ani jednego złego zdania na Rosję nie powie. Winna wojny jest Ukraina, a obecność rosyjskich służb w Polsce to typowa bajka oszołoma.
  • Odpowiedz
Polecam zajrzeć w profil i mieć na uwadze


@Sverc: hoho, a jak mi zajrzysz w gacie, to może się okazać, że nie jestem gojem :D

Kolego, udaj się do lekarza, bo szybko wykryta paranoja oszczędzi ci kłopotliwego leczenia.
  • Odpowiedz
@fanat: Pierwszy raz w internetach? Gość udziela się TYLKO we wpisach/wykopach poruszających temat rosyjski i pisze o mateczce rosji TYLKO w superlatywach. Jak nie pasuje ci słowo agent, zapisz sobie ruski troll.
  • Odpowiedz
@Sverc: Dążę do tego co napisałem w pierwszym komentarzu. Każdy ma prawo do własnego zdania, ma też prawo do jego obrony.

zielonko


Mi też się właśnie odechciało. Bo "zielonka" to nie warto dyskutować? Myślałem, że to właśnie "bordo" trzyma tutaj jakiś poziom. Zresztą...
  • Odpowiedz
@fanat: Co innego jeśli ktoś wyraża inne zdanie w logiczny i sensowny sposób, a co innego jak przekopiowuje gotowce ze stron propagandowych typu novorossia.today czy xportal, która bez problemu zostaje demaskowana itd. Propaganda jest tak widoczna, że nawet ukrywać się z nią nie potrafią.
  • Odpowiedz