Wpis z mikrobloga

@pausznurek: @IdeaGames: Teraz @sin89: przypomniał mi krótką opowieść z Wrocławia. Mianowicie jechałem pociągiem Poznań - Kraków gdzieś w pierwszym kwartale tego roku. Pociąg zatrzymuje się na stacji we Wrocławiu i do wagonów wpieprza się kilka osób w długich płaszczach i sprawnie obiegają wszystkie przedziały oferując kupno alkoholu zza pazuchy. Oni wychodzą, a pociąg zalewa fala cygańskich, żebrzących dzieci. Zebrały to co udało im się od ludzi wydusić i w
@bisqik: @Bula: koziołków nie widziałam bo na Rynku byłam akurat po południu, ale obiecano mi je następnym razem :D najbardziej chyba Brama Poznania, super sprawa. no i, jak na wykopka przystało - rogale!

@vukov: pewnie z perspektywy mieszkańca wygląda to inaczej, jako turystka widzę dosyć podobną zabudowę i zarówno jedno jak i drugie mile wspominam i zdążyłam polubić ;)
@pausznurek: podobało Ci się w środku? Dla mnie skupienie się tylko na historii Ostrowa było chybionym pomysłem, zwiedzanie jest z byt monotonne i przez to nużące. Mówiąc wprost: dwie godziny zwiedzania znudziły mnie.