Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga. Wszystkich którzy zajmują się #rzemioslo zawodowo, albo tylko #majsterkowanie jako #hobby .

We #wroclaw a dokładniej w Długołęce odbędzie się Festool Roadshow. Pokazy narzędzi tej legendarnej marki, połączone z możliwością testów i wygrania nagród (a więc może i #cebuladeals ;)).

Tutaj harmonogram - https://www.festool.pl/Campaigns/Pages/Roadshow_2014_Data.aspx

A tutaj opis imprezy i nagrody które można przygarnąć - https://www.festool.pl/Campaigns/Pages/Roadshow_2014.aspx

Ja się wybieram, bo Festool robi narzędzia moich marzeń :) Większość jest doskonała technicznie i pod względem ergonomii. Nie jestem związany z firmą (a chciałbym ;( ) więc to żadne promowanie, tylko ciekawostka. Majsterkowicze będą wiedzieli o co chodzi bo to legenda w branży narzędziowej.

Niestety narzędzia Festoola kosztują motzne pieniądze więc ja sam póki co jadę na Boschu, ale marzę o warsztaciku pełnym wypchanych sprzętem sysainerach tej marki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaproszenia na roadshow można wydębić w sklepach - dystrybutorach podanych na stronce. Nie mogę się doczekać.

Rzemieślnicy i majsterkowicze wszystkich krajów - łączcie się :)))

**Dla tych bardziej zainteresowanych którzy nie mieli kontaktu z marką a interesują się rzemiosłem, bądź zarobkują w ten sposób (co polecam, bo rzemieślnicy wymierają i niedługo będzie to naprawdę intratny i szanowany zawód) polecam oglądać prezentację narzędzi Festoola jak i innych firm na youtube. Tak samo jak kanały ludzi któzy tym się zajmują (mój konik - stolarstwo, kiedyś postaram się podrzucić kanały które są wg mnie najbardziej wartościowe). To rozwija i pobudza wyobraźnię. Bo nie tylko #cnc czy #elektronika to wspaniałe hobby :)

#ciekawostki #diy #narzedzia #elektronarzedzia #stolarstwo #blacharstwo #meblarstwo #firma #remont #dom #drewno #majsterkowanie #zainteresowania #modelarstwo
Sandman - Uwaga, uwaga. Wszystkich którzy zajmują się #rzemioslo zawodowo, albo tylko...

źródło: comment_bHrGP5ds9d3n1v6IPVDoRRdKBonSu5iR.jpg

Pobierz
  • 4