Wpis z mikrobloga

@grzechotnik666: @TypowyPolskiFaszysta:

Martwi mnie 1gb ramu na androidzie, miałem już pare telefonów i potrafiły one rwać przy takiej ilości ;/

@Niedzwiedz87:

Opłacalny jest dalej zakup 920? Rozmiar dla mnie nie ma znaczenia, jestem skłonny nawet na 1320, byle by płynność działania była na wysokim poziomie :]

@wilQist:

Moto G cierpi na małą ilość pamięci wbudowanej, a ja na prawdę potrafić zrobić syf na pamięci wewnętrznej :)
@buzdy: Imho tak, jeszcze bodajże rok wsparcia ma, bebehy sa w porzadku, 32gb daje rade, aparat robi dobre fotki. Jedynie brak amoleda moze doskwierać niektórym no i co bardziej upartym brak slotu mikro sd. Zasadniczo dobry i sprawdzony przez wielu telefon

Ogólnie to byłby to mój wybór przed 1320 :P

Ps rozejrzyj się ewentualnie za 1020 bo latają teraz tez w fajnych cenach

Ps2 nie wiem na ile miałeś styczność z
@Niedzwiedz87: ostatnie lata spędziłem na androidach począwszy od 2.2 do 4.4.4, miałem jedynie styczność windowsem 7.8 bodajże i działał dosyć płynnie na budżetowym telefonie. Przesiadka na wp jak najbardziej mnie interesuje, pytanie czy 920 nie stanie się porzuconym dinozaurem za jakieś pół roku?
@buzdy: Wp8 i 8.1 w porównaniu do 7.8 to zupełnie inna bajka :)

Tak jak mówię Microsoft gwarantował 3 lata wsparcia każdemu telefonowi z wp8 od dnia premieru, Lumia 920 jest jakies dwa lata na rynku, 925 półtora(?). Tak wiec rok jeszcze gwarantowanego spokoju masz na pewno. Za rok ma wchodzić. Windows10 i kurde ciężko powiedziec jak to będzie wyglądać. Mam cicha nadzieje ze dawne flagowce dostaną aktualizacje (920/925/1020) ale to