Wpis z mikrobloga

Dostałam gryps od @Czeski_Szwagier, który za parę godzin wylatuje do Tajlandii, a ma bana jeszcze:

Witajcie Mirasy. Jak widać dalej jestem na banicji, aż do 24, czyli jeszcze 7 dni. Wtedy informacje i zdjęcia będę wrzucał sam. Wszystko już gotowe, taksówka na lotnisko na rano zamówiona, torba spakowana, ubiór gotowy, baterie naładowane, dupy nasmarowane ( ͡° ͜ʖ ͡°), dolary kupione.

O 4 rano muszę być na lotnisku we Wrocławiu, skąd ruszam 5.45 Lot-em do Warszawy, na miejscu jestem 6.40. Wylot z Warszawy mam o 11:10, w Kijowie jestem 13:40 miejscowego czasu (+1h), tu już lecę Ukrainian Airlines. Potem 6 godzin oczekiwania na ostatni samolot (może wyjdę "na miasto", ale nie gwarantuję) i 19.40 ruszam do Bangkoku, gdzie pojawię się o 9:30 rano czasu miejscowego (+4h od Kijowa, +5h od nas), czyli o 4.30 czasu polskiego. Kolejny gryps puszczę już zapewne z hotelu z jakimś ładnym zdjęciem. Na lotnisku ma na mnie czekać ktoś z obsługi hotelowej z ładną kartką z moim nazwiskiem, (jak w filmach, a co!) i odwieźć mnie do hotelu. Nie ukrywam, że chciałbym już być w samolocie, który startuje z Kijowa w swoim wspaniałym siedzeniu, gdzie się szybko #!$%@?ę i pójdę spać.

Wybrałem ulubione miejsca, przy okienku, obok pusto, z widokiem na skrzydło- idealnie. Trzymajcie się Miraski i czekajcie na dalszą relację!

()

@zle_sny_rabina @lookazz @friq @parampadam @gunnarr @krav @dlu @cyberyna @novyr9 @zwierzak2003 ireszta o których jak zwykle zapomniałem (wybaczcie, naprawdę mam ostatnio dużo na głowie).

#szwagierwtajlandii #szwagierpodrozuje #szwagierwpodrozy #szwagierwwiezieniu #tajlandia #podroze

#podrozujzwykopem #latajzwykopem #freedomforszwagier #wolnoscdlaszwagra #spamtagami
Pobierz ZkropkaoNa - Dostałam gryps od @CzeskiSzwagier, który za parę godzin wylatuje do Tajl...
źródło: comment_VFjnlt7JoXyyYqUgUr5r14RfWB5zM1sv.jpg
  • 16