Wpis z mikrobloga

#irlandia #badanierynku #autyzm

Macie może wśród swoich znajomych rodaków na obczyźnie rodziny z dziećmi autystycznymi albo z zespołem Aspergera? Zastanawiamy się, czy są rodzice, którzy chcieliby pomóc swoim dzieciom lepiej kontaktować się z otoczeniem.


Wołam wg swojej listy:

#cork @parsiuk:

#dublin @delbana: @nexe: @konik19: @Regis86: @sakta: @radek0112: @bachus: @o3zmc: @not2invlolved: @xxx2013: #galway @Heleon: @Liquid_Snake:

#limerick @Zawod_Syn

#westmeath @arturfartur:

#waterford @kaef: @bronek-kielonek:

#wexford @msq: @dracov6664: @cienki7:
  • 11
  • Odpowiedz
Załóż konto i zapytaj na gazeta.ie (forum). Poza trolami i typową "cebulą" znajdziesz sporo wartościowych forumowiczów a temat autyzmu, wizyt z dziećmi u psychologa chyba się przewija w odpowiednich działach.

http://goo.gl/uqCdPk
  • Odpowiedz
Umnie na osiedlu jest rodzina, z jeden z jej członków jest chory, ostatnio robiła zbiórkę w community dałem 5, Tesco tez się sporo w zbiórki na autyzm to angażuje, a na gazecie.ie jest chyba osoba o nicku Gemini jak dobrze pamiętam i często coś na ten temat opiswala nie pamiętam dokładnie, ale tam zaglądasz na własne ryzyko czasem jadu tyle że masakra
  • Odpowiedz
@arturfartur: Ja mam ogólnie problem z wchodzeniem na polskie fora emigracyjne. Jak tylko próbuję coś tam przeczytać, to ta wielka rzesza błędów ortograficznychmomentalnie rzuca się na mnie, padam martwy na ziemię i zmartwychwstaję dopiero jak mi się bateria rozładuje w laptopie.
  • Odpowiedz