Wpis z mikrobloga

[ #ebisustudio #kielichproznosci #jdmboners #wroclaw #motoryzacja #drift ]

Oficjalny film z organizowanej przeze mnie imprezy - JAPFEST.PL - tylko dla japońskich fur :)

Impreza odbyła się w dniach 26-27.07.2014 na wrocławskim torze REDECO, przyjechało prawie 200 aut, około 400 uczestników... i ponad 2500 zwiedzających. Nawet nie spodziewaliśmy się takich liczb :)

W przyszłym roku JAPFEST z pewnością się odbędzie... i będzie jeszcze grubiej niż w tym! :D

Feedback jak najbardziej na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://vimeo.com/109139741
  • 21
  • Odpowiedz
@knysha: Gratki :) Miło obejrzeć taki filmik przed snem. Widać, że wszyscy dobrze się bawili i było sporo zapachu benzyny i spalonej gumy. W którym miejscu jest ten tor redecco, bo coś nie kojarzę?
  • Odpowiedz
@get_connected: a podziękował, impreza udała się w 200% - totalny chillout, browary, grill, postawiliśmy strefę chillout z leżakami i basenami - ludzie z nich nie wychodzili przez prawie cały dzień, a słońce waliło na maksa i było ponad 35 st. w cieniu ;)

Tor znajduje się na ulicy Rakietowej, obok AOW i lotniska - https://www.google.pl/maps/place/Tor+Rakietowa.+O%C5%9Brodek+doskonalenia+techniki+jazdy/@51.100123,16.922105,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x470fc1b3c1204db5:0x665ba1a5816efe98
  • Odpowiedz
@knysha: Nie wiedziałem, że ten tor należy do Redeco. Impreza na propsie, czuć klimat japońców. W przyszłym roku, jak nie będę gdzieś na wakacjach podczas imprezy, to obowiązkowo zjawię się :)
  • Odpowiedz
@get_connected: ogólnie to jest śmieszna sytuacja z tym torem, bo podpisywaliśmy umowę z Redeco, a w międzyczasie zmienił się zarządca i musieliśmy podpisywać nową ;)

Zapraszam serdecznie, zalajkuj profil JAPFEST na facebook'u - tam będzie info na bieżąco, ale tutaj też będę spamował ;)
  • Odpowiedz
@knysha: Muszę przyznać, że to jeden z najlepiej zrobionych filmów z eventów jakie do tej pory widziałem, a widziałem już dość dużo (RCSM guy here ;) ). Za rok postaram się wbić z nowym projektem, bo niestety aktualny nie pasuje do tej imprezy ( ͡° ʖ̯ ͡°).

PS. za rok znajdę Cię... strzele browar... a potem

  • Odpowiedz
@knysha: no ale jako organizator to nie wypada się nawalić, no i też za bardzo nie ma na to czasu. X lat temu organizowałem jedno wojewódzkie zakończenie sezonu na lotnisku, już wtedy był kocioł, a co dopiero na JF :)

PS. Aż po tym nagraniu coraz bardziej chcę zacząć grzebać nową bazę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz