Wpis z mikrobloga

@mizantropka: tutaj mam spokojnie pod tym względem, ale u siebie jeden wielki dramat. jeden szczyl z drugim prześcigują się kto głośniej, cały blok huczy.

@Katorz: co to za numer? :D w poniedziałek mam zerówkę, poprawkę i kolosa. ogółem wesoły tydzień się zapowiada, nic tylko sobie w łeb strzelić.
@mizantropka: a ja 'od jutra', zawsze wszystko na ostatni moment, taki mój urok, podobno :P

@Katorz: o ja! zmień na jakieś tam domyślne, póki nie jest za późno :D a po sesji pamiętaj, organizujemy coś szalonego! rany, sama nie wierzę, że to piszę 〓D
@diagnoza: to jest nas dwoje, o podobnych nadziejach - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z moim niecnie zaplanowanym planem, to laba będzie obrzydliwie długa. No ale po drodze czeka mnie wiele wyzwań, wyrzeczeń, pokus i innych kłód, rzucanych przez grono profesorskie pod nogi :P
@Katorz: tak, wiatr w oczy i kłody pod nogi, ale, ale... w piątek przekonałam się, że nie taki diabeł straszny. jakoś to będzie, musi. a teraz uśmiecham się do ciebie, życząc dobrej nocy ;)