Wpis z mikrobloga

Siema, wcześniej pytałem już o czytniki trochę więcej - chciałbym opinii - Cybook Odyssey 2013, warto? allegro 220 (używany powystawowy z 1 rok gwara) pytam sie ludzi którzy się na tym znają bo sam jestem w tym robakiem :D, tak jak wcześniej do podręczników z pdf, książki też :)

#ebook #czytniki #cybook #ebooki #kindle

  • 3
@czerew: czytniki do PDFów som #!$%@?, jak już koniecznie musisz do może Kindle DX? Któryś Mirek pisał ostatnio, że ma DX i zmiania właśnie, więc moze bedzie chciał stary sprzedać.
@czerew: Mam Frontlight HD, który jednak się różni, ma inny wyświetlacz bo z większą rozdzielczością i podświetlenie. Z tą interesującą cię wersją do czynienia nie miałem. O Frontlightcie mogę jednak powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania, jest szybki, jakość wykonania jest bardzo dobra a egzemplarz, który otrzymałem był w stanie idealnym, bez najmniejszych śladów użytkowania, po prostu nowy leżak magazynowy (to tak odnośnie tego sprzedawcy, a jest tylko jeden, masowo sprzedający Cybooki).
@czerew: Chodzi Ci o to?

Ja tą wersję zakupiłem (jak była na aukcji za 198, z kuponem allegro za 178 ;) )

Cóż. Powystawowy, to widać ;) niestety nie wiadomo ile i jak często ładowany był. Ekran ok, brak rys itp. Ramka wokoło lekko przytarta, ale nie przeszkadza w niczym ;)

Odczyt plików bez problemu (sprawdzane pdf ora epub)

Przeglądarka/wifi -- hmmm... szczerze mówiąc jest i działa. Ale po co to