Wpis z mikrobloga

@tony-rocky-1238: Niczego nie naginam, wykazuję brak kontekstu. Zrobiłbym to samo gdyby na nagraniu było widać oznaczenia terrorystów, a samo nagranie było podpisane jako pochodzące z Doniecka. Wersja z przemalowanymi terrorystami jest mało prawdopodobna ponieważ Kramatorsk leży z dala od ich obszarów.
@rentonB: Jak cos sie okrada to sie to pakuje w jakies szmaty, materialy czy poprostu wynosi w takim stanie jakim jest? Swoja droga, na kilka zdjec mial czas, ale by nakrecic filmik z tego zajscia chyba mu juz zbraklo.
@fanat: @maniac777

A ja pamiętam jak na pogrzebie jakiegoś ukrańca maniac napisał, że on wcale nie był ssmanem tylko należał do grupy rekonstrukcyjnej

Jeszcze mi się kwiatek przypomniał. Jak było wideo na którym ukrainska armia strzela po dzielnicach Doniecka, to maniac napisał, że to separatyści. Dlaczego by mieli strzelać do swoich? Bo takie pomyłki w przeszłości im się już zdarzały - napisał ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
@Benti: Nie przypominam sobie (choć komentowałem kilka fotek tego typu bez kontekstu i może mnie pamięć mylić). Poza tym tak na marginesie chciałbym zwrócić uwagę, że SS przestała istnieć gdzieś w okolicach 1945 więc jeżeli na opisywanym zdjęciu był SSman to musiałby mieć minimum 87 lat (18 lat w chwili rozwiązania).
@maniac777: To nie jest istotne czy ktoś jest prawdziwym ssmanem czy nie, wystarczy że się z nimi utożsamia

Najważniejsza jest tu sama uroczystość i ta szopka z mundurami.