Wpis z mikrobloga

@Bodzion: @MG66: Grałem na tym modzie i przejechałem się na jego inteligencji :D Pamiętam, że zdobyłem trochę za dużo reputacji u buntowników(a grałem z orkami) i już uniemożliwiło mi to wejście do któregoś z zamków zarządzanych przez orków. Nie wiem czy przeszedłbym grę tą ścieżką, którą chciałem, bo od tamtej pory wkurzyłem się i przestałem grać :)
@Bodzion:

@rlk120:

@Daroo24:

To tak przy okazji jeszcze jedno pytanie, jak wyzwolic ta pieprzona Montere kiedy zaden oboz buntownikow w ogole nie przybiega do miasta a niewolnicy jak wiadomo padaja w kilkanascie sekund? :[
@Daroo24: I nie da sie nic zrobic z tymi buntownikami? Ty tez miales taki problem? Zaciagalem nawet tego Vareka do obozu niewolnikow to bylo ciut latwiej ale buntownikow nadal nie bylo.
@MG66: zainstaluj quest packa i cm, gra wtedy jest świetna, jest do wyboru podczas instalacji czy maja sie rzucac czy nie, ale i tak zdobedzie się zbroję łowcy smoków w której można biegać wszędzie
@Jurigag: Pewnie zainstaluje ale dopiero za jakis czas, przy przechodzeniu gry drugi raz :) jakos nigdy nie instalowalem modow do zadnych gier i jestem zwolennikiem "podstawowych" wersji prosto od wydawcy :)
@MG66: wydawców ? ostatnim patchem twórców tej gry był 1.12, 10 patchy było od "fanów", parę miało udział spellbound(studio odpowiedzialne za gówniany spinoff o nazwie arcania), do tego quest pack jak i content mod robiło właśnie też część tych fanów co nieoficjalne patche, imho bez tego ta gra jest mega słaba i nie wiem jak się zmuszasz do gry :D