Wpis z mikrobloga

@Rakers: Coś mi mówi, że wcale w tej sprawie nie było tak jak to opisało weszło. A Ojgen by się nam przydał, bo w przeciwieństwie do Krychowiaka, Jodłowiec krajowego poziomu nie przeskoczy.
  • Odpowiedz
@qlimax3: Ale Mila zmienił Milika i grał na jego pozycji, w środku pola cały czas byli Jodłowiec i Krychowiak, co nie zmienia faktu, że Jodłowiec to nie jest raczej zawodnik na miarę reprezentacji. Grający Klich byłby dobrą opcją, radził sobie na tej cofniętej pozycji.
  • Odpowiedz
@mraauuu: Nie wiem, ale Krychowiak to pewniak. Jest znakomity w destrukcji plus potrafi minąć rywala i celnie podać do przodu, choć wciąż czeka na swój wielki mecz jak wczoraj Glik. Może we wtorek? :)
  • Odpowiedz
@mraauuu: Ale ja nie porównuję Krychy do Polanskiego tylko Polanskiego do Jodłowca. Pamiętam Ojgena z Euro i wyglądał dużo lepiej niż Jodła wczoraj, co nie dziwi, bo gość grający całe życie w Bundeslidze i to przeważnie w 1 składzie będzie lepszym wyborem niż facet, który koło 30 dopiero zaczął się wyróżniać w naszej e-klasie.

Dlatego #!$%@?ąc od kwestii lisów, skoro i tak już może grać dla nas to ja bym go
  • Odpowiedz