Wpis z mikrobloga

Moja znajoma z licbazy na fejsie dodaje linki z artykulami namawiajacymi do nieszczepienia dzieci. Ohajtala sie z kuzynem wiec nawet nazwiska nie musiala zmieniac. Pewnie jak bedzie cos jej dziecku to zwali wszystko na hurdur spiseg. Dodam, ze jej dzieciak wyglada jak mutant.

Do tego mnie uswiadamia: :)

posiadanie dzieci i bezpośrednio kontakt z tym o tym ty teraz tylko czytasz, zmienia spojrzenie na rzeczywistość.


#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #szczepienia #spiseg
  • 8
  • Odpowiedz
posiadanie dzieci [...] zmienia spojrzenie na rzeczywistość"


@enemydown: Tak, niektórym wyżera połowę mózgu. Chociaż podejrzewam, że tego typu mamuśki przed ciążą też nie błyszczały szczególną inteligencją, ale po prostu siedziały cicho.
  • Odpowiedz
posiadanie dzieci i bezpośrednio kontakt z tym o tym ty teraz tylko czytasz, zmienia spojrzenie na rzeczywistość.


@enemydown:

bliskość emocjonalna z czymś zmienia spojrzenie na rzeczywistość (niekoniecznie na dobre)


no powiedz mi coś czego nie wiem panienko
  • Odpowiedz
@enemydown: piszesz, że się super uczyła i zapowiadała, a została z dzieckiem w domu gotując obiady dla męża, który jest jej kuzynem. Nic dziwnego, że szuka na siłę jakiegoś celu w życiu. Stwierdziła, że będzie na siłę uświadamiać ludzi. Nie lubię tego typu ludzi.
  • Odpowiedz