Wpis z mikrobloga

#ios #bekazios przerabiałem juz ipada, ipada mini, srafona 5 i dochodzę do wniosku, że ios to chyba najgłupszy system jaki wynaleziono. System synchronizacji plików komputer - ios dziala po prostu wadliwie (wgrywam wszystkie pliki PDF - widze tylko kilka z nich na urządzeniu). Właściwie to sam pomysl przesyłania na urządzenie plików za pomocą synchronizacji jest tak maksymalnie chuowy, że aż szkoda gadać. Jedyne co broni ten system to wygoda używania, nie licząc oczywiscie konieczności synchronizacji.

Gówno > apple
  • 4
  • Odpowiedz
@terwer358: Używasz iTunes spod Windowsa? Zrób foldery z muzyką/wideo/obrazami/dokumentami i dodaj do iTunes oraz włącz synchronizację przez WiFi. Wtedy nie będziesz musiał synchronizować wszystkiego ręcznie.
  • Odpowiedz
@mjut: mam włączona synchronizację przez wifi i co? I dopieroco musialem znowu podłączyć srajpada przez kabel, bo nie chcial synchronizować. Nowoczesny sprzet po prostu xxi wiek pełną gębą.

@fenomenalnie_miotam: sprzet jest dla usera a nie user dla sprzetu. I tak, ogolnie to wole model windowsowski drag and drop.

Ogolnie to lubie ios, bo używa sie wygodnie, ale wiele bym dał za windowsowskich przeciąganie i puszczanie plików.
  • Odpowiedz
mam włączona synchronizację przez wifi i co? I dopieroco musialem znowu podłączyć srajpada przez kabel, bo nie chcial synchronizować. Nowoczesny sprzet po prostu xxi wiek pełną gębą.


@terwer358: To wina Twojego komputera, na maku nic takiego nie ma miejsca, wszystko synchronizuje się bez problemu. Ja właśnie w myśl tego, że sprzęt jest dla użytkownika, a nie użytkownik dla sprzętu wykląłem windowsowe maszyny, także co kto lubi ;).
  • Odpowiedz