Wpis z mikrobloga

@NieLubieZiemniakow: Tak tak wszystko co be to lewackie "św. Prawica" I zbytnio dalej nikt nie napisał jak by miała działać kompletna anarchia brak jakichkolwiek ingerencji "policji , wojska , kontroli" na dobro rynku. Można by kraść oszukiwać i zastraszać ....a le co tam podpowiada logika to jest nic bo ktoś napisał na wikipedii @GilbertEatingGrape: że tak jest i kropka.

(zero samodzielnego myślenia widzę...)
BO JAK CHCECIE HANDLOWAĆ


Tak jak handluje się dziś w szarej i czarnej strefie, których to państwo z definicji nie reguluje

@OrtengaCartel:

BEZ WŁASNOŚCI PRYWATNEJ .....


Do utrzymania własności prywatnej nie potrzeba żadnego państwa.

Strategia legalisty podważa tezę, że do utrzymania prawa własności potrzebna jest zorganizowana społeczność, wymiar sprawiedliwości i organy ścigania. Dane empiryczne dowodzą, że strategia legalisty jest powszechna w przyrodzie


http://pl.wikipedia.org/wiki/Strategia_stabilna_ewolucyjnie
@spluczka:


Polityka nie będzie niczego ... bo na niczym sie nie znamy...

W całym tym dalej nie widzę tu ani kapitalizmu ani bezprawia nadmuchana nazwa do kolejnego utopijnego tworu ekonomistycznego rodem z wikipedii.
W całym tym dalej nie widzę tu ani kapitalizmu ani bezprawia nadmuchana nazwa do kolejnego utopijnego tworu ekonomistycznego rodem z wikipedii.


@OrtengaCartel: kapitalizm ma się bardzo dobrze bez udziału państwa właśnie w szarej i czarnej strefie. fakt że takie "strefy" istnieją i że zawsze istnieć będą, funkcjonując w opozycji do państw i pomimo aktywnego zwalczania ze strony państwowych monopolów na agresję i przemoc - jest najlepszym dowodem na to, że do
@OrtengaCartel: o co ci chodzi? Znajdź w mojej wypowiedzi jakieś pozytywnie nacechowane słowo odnoszące się do anarchokapitalizmu i gdzie mówię że anarchia jest "be".

Mam wrażenie że nie przeczytałeś tego co napisałem albo jesteś trollem.

Dlatego nie odpowiem na twoje wątpliwości. Z resztą każdy powyżej podstawówki z łatwością rozwiąże problem: Wszystko jest prywatne. Kto chroni ulice?