Wpis z mikrobloga

@pablonzo: na to wygląda :) Potrzebowałem takiego poklepania po plecach, lekkiego pchnięcia w dobrym kierunku. PS4 rozważałem jedynie pod kątem napierdzielania w CoD'a (ta gra wyłącznie na padzie), choć ostatnie lata mnie nie rozpieszczały jako fana.
  • Odpowiedz
@pukakabana: kup GTXa, PS4 kupisz jak wyjdzie na nie więcej ciekawych exów (chociaż zastanawiam się, dlaczego chcesz grać w CoD na padzie, chyba, że nie chodzi o Call of Duty ;)), sama konsola też powinna być tańsza.
  • Odpowiedz
@pablonzo: i nie chodzi tu o konsole a ludzi z tego tagu którzy wpieprzają się z butami w tagi konsol #!$%@?ąc ciągle jaki to PC jest lepszy psując rozmowy o grach, bo tu chodzi o gry wiesz? nie o benchmarki z PC, mnie interesuje przede wszystkim gra i gameplay, grafa ma drugie miejsce ale fanatyk PC tego nie pojmuje a ja takich upośledzonych maciusiów mam już dosyć i blokując mam
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Masz rację, gameplay ma największe znaczenie. Zauważ jednak, że to Ty tu robisz gnój i zamiast napisać w temacie to się spinasz. Po co? Idź grać albo redagować swoją czarną listę.
  • Odpowiedz