Wpis z mikrobloga

Uwielbiam takie momenty, grasz sobie spokojnie sesje, bez spazzow, nie masz coolerow, zbliżasz się do końca i powoli myślisz o zamykaniu stołów, dostajesz na ręce KK i do gry wchodzi fisz który ogólnie gra sobie radosnego pokera i jak zawsze #rivercwel

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/11169797_9892E0310D

No trudno, bywa. Parę rozdań później fajnie flopujesz i grasz agresywnie bo i flop mokry, no ale oczywiście #!$%@? z tego bo jakże by mogło być inaczej - #rivercwel

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/11169818_5B9DA879EE

Potem wbijasz się KK na shorta, który łapie seta i 1.5h ciułania idzie na marne. Nie zostaje nawet na czipsy i batony, ani nawet na rachunek za prąd, który człowiek zużywa (dobrze, że tatełe jeszcze płaci) xDDD

A Ty wstajesz od stołu i jedyne co pozostaje Ci z marzeń o byciu wielkim pokerzystą to gorzkie łzy spływające po polikach.

#poker #feels
  • 18
@Lanza: ja tam się ogólnie na pokerze nie znam, ale czy podbijanie z tymi TT na tak wczesnej pozycji to jest dobre zagranie? jak dla mnie co najwyżej wrzucenie BB i czekanie. Po flopie przebijanie 150% puli też się wydaje złym rozegraniem.
@Maver87: limp (wrzucenie BB jak to napisałeś) - tak się nie rozgrywa. Otwieram z tej pozycji 99+, czasem 77+

over bet na flopie bo jest tu wiele rąk, które może mieć draw - flush draw, straight draw i będzie to zapewne callować.

River nie wiem czemu on przeczekał ale i tak by był give up bo obstawiałbym go na J9s QJ lub po takim rozegraniu, ewentualnie mógłby tu blefować z nietrafionym
@haxxx: Pewnie zależy od fazy turnieju. We wczesnej open z UTG i fold do 3betu, późna faza na shorcie to wiadomo push, ale generalnie 99+ można chyba otwierać z UTG.
@Lanza: pamiętam że wrzucałem tutaj rozdanie i pod nim wywiązała się ciekawa dyskusja

miałem 88, chyba na MP. UTGi zagrały 3bety a ja fold...

A na flopie spadło 88x... Miałbym 4 x stack po tym rozdaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Fajka: No właśnie tam :) Jeśli sprawdził mojego overbeta z flopa i bet z turna to na takim riverze to pewnie w 80% przypadków jestem z tyłu a 20% to będzie blef z flushem.
@Fajka: dorzuć mu jeszcze parę rąk z którymi by grał do rivera i zobacz jakie mam equity w tym spocie,

na jego 77, 99, J9, QJ, KK, AA, AK mam 39%