Wpis z mikrobloga

@JakubSzwedo: Piłem też wczoraj koźlaka z Miłosławia i też była paczka gwoździ, więc się nie skuszę. Portera z Komesa leżakuję, więc jak nadejdą lepsze czasy to otworzę. Dopóki w Miłosławiu nie pozbędą się problemu żelaza to nic nie kupię. BTW moja lista porterów TOP3: Żywiec, Łódzki, Kormoran.
@SerceDebu: No cóż Fortuna ma te swoje problemy z żelazem :/ Ale ich Porter to czołówka. Mój Top3 porterów trochę się różni i wygląda następująco: Warmiński, Komes, Łódzki. Wysoko cenisz sobie Łódzki. Kiedyś miałem go u siebie w tesco, obecnie jedynie w sklepie z dobrymi piwami.

@SerceDebu: Dokładnie nie wiem od kiedy mają te problemy ale trochę już mają. Nie piję ich często, a prawie w ogóle , więc się nie wypowiem. Nie, nie jestem z #lodz , jestem z łódzkiego, ale studiowałem w Łodzi. Ale dobrze zaopatrzony masz ten sklepik osiedlowy.
@SerceDebu: Racja, w listopadzie i to zaczyna się za miesiąc, a trwać będzie do 16,

To rzeczywiście masz nie po drodze, ale jak byś był kiedyś w pobliżu to możesz zajrzeć, a zawsze możesz się spytać na fb czy mailu.