Wpis z mikrobloga

Rada nadzorcza Lechii Gdańsk podjęła decyzję o odwołaniu z funkcji wiceprezesów zarządu Andrzeja Juskowiaka i Artura Waśkiewicza. Na ich miejsce powołanych zostało dwoje nowych członków.

Nowymi członkami zarządu zostali radca prawny Agata Kowalska i Dirk Willers, przedstawiciel większościowego akcjonariusza klubu.

Ponadto rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu złożył Dariusz Krawczyk, który pozostanie członkiem rady nadzorczej.

Oznacza to że jutro trenerem Lechii zostanie nie kto inny jak Tomasz "To są właśnie te detale" Hajto

#ekstraklasa #lechia
  • 26
@Randallovy: a jednak miałem po części rację ;)

5 stycznia 2012 roku oficjalna strona internetowa Jagiellonii Białystok podała, że zespół do rundy wiosennej przygotują Dariusz Dźwigała i Tomasz Hajto[19]. Decyzja odnośnie kto obejmie funkcję stałego szkoleniowca Jagiellonii zapadła w lutym ponieważ Komisja ds. Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Piłki Nożnej pod przewodnictwem Wojciecha Łazarka 5 stycznia 2012 nie wyraziła zgody aby Hajto mógł pełnić funkcję trenera drużyny w Ekstraklasie ponieważ nie miał
Kolejne posiedzenie Komisji ds. Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Piłki Nożnej w sprawie Hajty odbyło się 10 lutego 2012[22]. Komisja warunkowo przyznała Tomaszowi Hajcie licencję PZPN PRO która upoważnia go do prowadzenia drużyn z najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce.


@cielo:
@cielo: Zdobył jeszcze w trakcie pobytu w Jagielloni, jego pracą licencjacką było coś o kolanach (mogę się mylić, ale weszło o tym pisało, że dziwnym trafem w sztabie Hajto miał dobrego specjalistę o na temat kolan i różne dywagacje wyszły)
@cielo: @Randallovy: > - Tomasz Hajto zdał wszystkie egzaminy i obronił pracę dyplomową UEFA A - poinformował Polsat Sport News. To jest równoznaczne z przyznaniem trenerowi zgody na objęcie pierwszej drużyny Jagiellonii.

ale nie to mnie zaciekawiło, mianowicie na stronie pzpn-u nie ma go na liście licencjonowanych trenerów.