Wpis z mikrobloga

@rennaissance: Ja zainstalowałem raz Cerberusa, robiłem aktualizacje cyjana przez CMW i aplikacja dalej sobie siedzi ukryta. Żeby jej się pozbyć trzeba by zrobić full wipe (w przypadku samsunga, wgranie softu jedno plikowego nie pomoże, trzeba wgrać trzyplikowca), blokadę ekranu da się zresetować poprzez fabryczne recovery, przywracając ustawienia fabryczne. Poza tym, jak skonfigurujesz poprawnie opcje "Sim Checker" to gdy tylko się włączy telefon będzie wysyłał smsy z lokalizacją i numerem telefonu
  • Odpowiedz
@rennaissance: Kiedyś musiałem wyrobić duplikat karty bo stara przestała poprawnie działać i zapomniałem o Cerberusie, telefon zaczął wysyłać sam smsy z lokalizacją bo wykrył nieautoryzowaną karte sim.
  • Odpowiedz
Gdy klikam pobierz informacje o urządzeniu to ściąga info o operatorze i karcie sim, ale brak jest numeru tel. :(

@PepeTychy:

zdjecia smigaja, screen tez, namierzanie też. szkoda ze nie mam kamerki z przodu. Tak sobie pomyślałem, że jednak lepiej jest nie mieć zablokowanego ekranu, najwyżej wyślę komendę wipe SD i usunę zdjęcia filmiki itd. Gorzej z wiadomościami, one nie są zabezpieczone hasłem ;/
  • Odpowiedz
@rennaissance: Zezwól aplikacji w ustawieniach na czyszczenie SD. Chyba była możliwość zablokowania telefonu, czy włączenia trybu zagrożenia i to powodowało że nie można było praktycznie użytkować telefonu :)
  • Odpowiedz