Wpis z mikrobloga

Czy orientuje sie ktoś czy na Ukrainie ceny uzywanych samochodów naprawdę sa kilkukrotnie wyższe od tych w Polsce? tego typu obrazki lataja po Ukrianie od dawna i nawet podawali linki do ofert takich samych modeli i roczników ze zbliżonym przebiegiem i rzeczywiście sie zgadzało ale dokładniej nie sprawdzałem. Pamiętam spadek cen u nas w zwiazku z zanikiem cen ale czy to nie za duże różnice?

Nie wiem czy obrazek bedzie widoczny bo jakies błędy mi wyskakują przy dodawaniu wiec napisze ze jest Audia6 i ceny 13000 dolarów na Ukrainie i 3000 u nas.

#ukraina #samochody
szurszur - Czy orientuje sie ktoś czy na Ukrainie ceny uzywanych samochodów naprawdę ...

źródło: comment_DdK4N9UcvhKuCmWsWekmLKdsnjAJXuni.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tego co ja wiem, to na Ukrainie ceny są wyższe niż w Polsce, ale nie aż tak bardzo jak ten obrazek przedstawia. Widziałem autka droższe o 20% około.
  • Odpowiedz
@szurszur: u nas było tak samo, jak nie gorzej. Przecież auta cięto (nie powypadkowe, normalne!), przewożono w częściach przez granicę i składano w Polsce... to nie są historyczne czasy PRL, ale jeszcze połowa lat 90.
  • Odpowiedz
@szurszur: jako Mirek Handlarz odpowiadam :p cła tam takie zrobili, że się zbytnio nie opłaca ciągnąć aut. Cła były im po to potrzebne, żeby im Zaporoże nie upadło i żeby był popyt ba lanosy i sensy.
  • Odpowiedz