Wpis z mikrobloga

Mirki z #worldofwarcraft, takiego deala mam dla Was do zrobienia w #azeroth, ogarnięta grupka bierze mnie na Garłacza 10/25 normal, ja odpuszczam wszelkie itemy/mounty i zgarniam tylko achika + jestem uber szczęśliwy, że zdążyłem przed 6.0, oczywiście płacę grupce sowicie gelda i wszyscy mają profit? Poważnie, kupie boosta bo z pugami to moge jedynie posmyrać garcia also gram na dość starej stacjonarce z powodu awarii prawilnego sprzętu, więc często na bossie jest ~4fps ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mireczki chętnie, to /w Matiassek#2152.

#wow #worldofwarcraft
  • 20
@MATiASSek: @jedzbudynie: OQ to syf. Przechowuje dane o ilvlu i specu w plikach lokalnych użytkownika, i nawet nie weryfikuje ich (!), przez co można spokojnie wpisać sobie dowolny ilvl :). www.openraid.eu is your savior. Also, jakbyś szukał gildii progresowej na WoD - www.aspects.pl - z tą tylko różnicą, że nie na BLu.
@marahin: i tak nie ma nic lepszego narazie. wszyscy tego uzywaja bo jest szybkie i skuteczne wiec skoncz #!$%@? o jakims #!$%@? napisanym programie

i zrob cos lepszego

openraid jest na zorganizowane raidy, wiec jest spoko na hc itp, a jak ktos chce poprostu wejsc i znalesc grupe w 15min to oque jest idealne do tego
@jedzbudynie: póki co Ty #!$%@?. Ja znajduję grupy na openraid w ciągu... 10 minut, jeśli chodzi o normale. Sam organizuję też weekly alt runs, semi-guildrunowe, i ludzi na Openraidzie też długo nie szukam.

Tak swoją drogą to znaleźć*. I z tego co wiem, to komentować każdy może, szczególnie jak ma argumenty. xD Więc proszę mi tu nie #!$%@?ć logiką "zrób lepiej, albo się zamknij". Come on.