Wpis z mikrobloga

No dobra, króciutka ankieta żeby się "rozejrzeć". Chcemy zorganizować turniej/ligę w #fifa15 na #pcmasterrace. Dobrze byłoby wiedzieć, czy wolicie ligę czy turniej, no i jakimi drużynami mielibyśmy grać. Wtedy będziemy mogli już zacząć coś planować.

Proponuję obserwować tag zaproponowany przez @BuFu - #fifaleague.

Ankieta tu: http://webankieta.pl/ankieta/wv1c3ajt

Wołam zainteresowanych z poprzedniego wpisu: @wesolybanan @lbjaco @BuFu @ryzu @arko123 @SpiderFYM @pazdzioch564 @pernikovy_tatko @Jach00 @bujcor0 @h3lloya

#fut
  • 22
  • Odpowiedz
@marafc: liga i fut

Liga bo kazdy moze miec slabszy mecz i w ten sposob odpada z turnieju, a fut bo kazdy moze zlozyc swoj zespol, a nie granie tylko realami, psg i man city:)
  • Odpowiedz
@ryzu: no i widzisz, przy zwyklych klubach zaczyna sie kombinowanie. Tyle gwiazdek i tylecalbo ogrqniczenie:p a tak dajesz futa i grasz, tu sie ttafi kontuzja, tu cos. Trzeba kombinowac w skladzie:)
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: tylko, że w fucie co chwile musisz wydawać coinsy na kontrakty, leczenie, kontuzje(jak nie masz drugiego składu) no i nie wszyscy mają jakiś zajebisty skład a w sezonach składy są w miarę wyrównane
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: możemy zrobić tak, że będzie pewna pula drużyn i będą one losowane przed każdym meczem. Tzn dzisiaj wylosujesz bayer i grasz z kolegą który wylosował psg, a jutro wylosujesz arsenal i grasz z juve. To imho najbardzien sprawiedliwe, bo nie każdy dobrze przęgnie w fut nie koniecznie z własnej winy. No i nie wszyscy grają w futa
  • Odpowiedz
@marafc: @SpiderFYM:

Pomysł z FUT jest fatalny - niektórzy mają lepszy, niektórzy gorszy skład w FUT, w FUT można płacić prawdziwe pieniądze i uzyskać za to przewagę, no-life też ma większe szanse itp. Granie prawdziwymi drużynami jest bardziej wyrównane. Chcemy wyłonić najlepszego gracza w FIFĘ na Wykopie, FUT tego nie ułatwia.

Nie każdy musi umieć/lubić grać 4-3-3
  • Odpowiedz
@marafc: dla mnie liga i FUT - jak beda zwykle druzyny to bedzie 45% barcy, 45% realu( ja MANUTD ale ktos chcialby grac zawisza bydgoszcz i wtedy ma lipe)
  • Odpowiedz