Wpis z mikrobloga

@Paluszek_rybny: Dla mnie normalną grą było TDU. Gdy pracowałem byłem gotów nawet kupić kolekcjonerkę, to jej #!$%@? nigdzie nie było. Więc kupiłem w promocji jakąś paczkę NFS'ów za 24 zł (był tam Undercover, Prostreet, Shift, Shift 2, The Run oraz Rivals) - wychodzi po 4 zł za grę i... tyle są warte.

I teraz tak - Undercover okazał się #!$%@?, które jest niezoptymalizowane, The Run był za krótki a sterowanie było
@Linux__Shines: Dlatego nie kupuje już nic od EA.

Kupiłem BF3 za stówkę. Po tym jak przetestowałem pirata który działał spoko na średnio-minimalnych. Instaluje oryginał, wchodzę do gry i co? Nie działa xD

Czytam w necie że trzeba mieć 4 rdzenie mimo że pirat spoko chodził na dwóch. Od tego czasu nie kupiłem żadnego tytułu tej firmy. No może na bundlu za dolara.
@Omate: Nie przesadzaj z tym Most Wanted, Prostreet też nie był taki zły i miał Autosculpt w najlepszej możliwej jakości (lepszy niż w Carbonie, który miał znowu najlepszy drift, a Undercovera nie liczę), w dodatku można było dowolnie modyfikować auta. Nawet Shifty były dosyć dobre, ale znowu tuning polegał tylko na modyfikacji silnika, bo przerobienie wizualnie auta na niewiele się zdawało (w porównaniu do Porsche i High Stakes to jednak wciąż