Wpis z mikrobloga

@hahacz:

Zadnych danych o sobie nie podaje, gdy wystepuje anonimowo.


Rzeczywiście, podanie swojego wykształcenia zdradzi twoją tożsamość. Po prostu nie masz żadnego wykształcenia powiązanego z tym, co piszesz i wstydzisz się to
  • Odpowiedz
@ghostface: Uwazaj sobie co chcesz, co nie znaczy ze masz racje. Sam sobie wygoolaj odpowiednie informacje, skoro nie wierzysz podanym przeze mnie, ja nie mam aktualnie czasu, aby to robic za Ciebie. To sa zreszta wszystko podstawy. Zapoznaj sie z powinowactwem rteci do bialek, do siarki. Kazdy zwiazek rteci jest szkodliwy. Nawet nierozpuszczalne zwiazki rteci miejscowo sa szkodliwe (np. jako pigment w tatuazu moga powodwac reakcje toksyczne i to nawet
  • Odpowiedz
@hahacz: zero konkretów. A takimi ogólnymi i wręcz głupimi stwierdzeniami:

Kazdy zwiazek rteci jest szkodliwy


Nikogo kto ma chociaż trochę oleju w głowie nie przekonasz.

Kiedy będziesz walczył z rybami w sklepach?
  • Odpowiedz
@hahacz: Stan faktyczny jest następujący: Wklejasz wykresy w których w każdym przypadku oprócz jednego porównuje się szczepienia i śmiertelność. Przyjrzałem się temu jednemu - okazuje się, że w Kanadzie w latach 1959-68 nie monitorowano zachorowań na odrę. Więc skąd ten pan zdobył dane na ten temat do wykresu? Link, który podaje prowadzi do czegoś o odrze ale tych danych tam nie ma. I teraz co mam myśleć o twoich źródłach?
Sierkovitz - @hahacz: Stan faktyczny jest następujący: Wklejasz wykresy w których w k...

źródło: comment_bgTHyewrTaIXZRTsrub1MQ42qRgnJJFF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: Pokaz takie dane odnosnie kazdej pospolitej szczepionki oraz dane odnosnie ich skutecznosci, wtedy bedzie mozna wyciagac wnioski, bo pokazujac pojedyncze przypadki chorob i szczepionek nie mozna wiarygodnie wysunac ogolnej tezy dla nich wszystkich jak usilujesz to czynic.
  • Odpowiedz
@hahacz: I co to zmieni? Przeciez wiesz lepiej... Od autorów gówwnianych danych które tu cytujesz nie masz jakoś takich wygórowanych wymagań. Poszukaj sobie - w źródłach naukowych.
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: No ja moge powiedziec tak Tobie, wyciagasz ogolne wnioski na podstawie jednej choroby i szczepionki, tak jakbys wiedzial lepiej i nic tego nie zmieni. Dobrze, ze chociaz odnosnie rteci nie zaczales sie wypowiadac w taki sposob jak ten inny interlokutor, bo wowczas calkiem bys sie pograzyl.
  • Odpowiedz
@hahacz: Podałem ci już dwie choroby a znam dane na temat większości. Co nie znaczy, że będę za tobą biegał i ci podawał. Skoro pokazanie ci, że to co wkleiłeś opiera się na nieistniejących danych do ciebie nie trafia - raczej nic tutaj nie zmienię. Masz coś zakodowane w głowie i fakty zamieciesz pod dywan. Bo to pierwsza tego typu osoba?
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: Skoro masz zaufanie do ludzi, ktorzy dodawali zwiazki rteci do szczepionek (i to pomimo tego, ze juz wtedy, gdy to wymyslono, wszystkie testy wykazywaly toksycznosc thiomerosalu, a mimo tego zaczeto go dodawac) to ja nie mam wiecej pytan. Falszerstwa w nauce staja sie coraz bardziej pospolite ( http://beta.slashdot.org/story/167883 , http://www.ccid.org/stealth/publications/braindamage.htm ), a tam gdzie wchodza w gre duze pieniadze to nawet dziwne by bylo, gdyby nie byly one nagminne,
  • Odpowiedz