Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #bundesliga #fcbayern

W tym sezonie tylko Barcelona (678) wykonuje więcej podań średnio na mecz od Bayernu Monachium (517). #ciekawostka

Dość fajne spostrzeżenie napisał Pol:

"Chętnie przekonam się jak Pep poradzi sobie w pracy bez Tito Vilanowy. Oczywiście, że format trenera jest zupełnie inny, ale Bayern kiedyś boleśnie przekonał się, że Juergen Klinsmann nie jest tym samym trenerem bez Joachima Loewa..."

A tutaj rozmowa Pola ze Stecem o wyborze. Można posłuchać.
  • 10
@Czajna_Seczen: No mówią, ale są czymś na punkcie czego świat oszalał, a co jest tak naprawdę kompletnie nieistotne. Ja wiem, że jak się ma piłkę, to rywal jej nie ma, ja wiem że on biega za piłką, blablabla, ale tak naprawdę na co te statystyki jak bramkę można zrobić z 4 podań z klepy i centry, a nie miliarda zagrań z środku pola. Generalnie to taka statystyka dla sztuki, bo jest
@Theos: Obejrzałem teraz ten wywiad...

"Bundesliga nie tylko zdystansowała ligę angielską, ale chcę się również zamachnąć na ligę hiszpańską"

Co ja właśnie usłyszałem? Nie ogarniam tego, późno już...
@Vojtazzz:

jak bramkę można zrobić z 4 podań z klepy i centry, a nie miliarda zagrań z środku pola.


Można, ale tytułów już się tak nie wygrywa. ;) No ale zgadzam się, że liczba podań to na pewno nie jest najważniejsza statystyka.

Co ja właśnie usłyszałem? Nie ogarniam tego, późno już...


Chyba się przejęzyczył i miał na myśli włoską - o jej przegonieniu nieraz pisywał.