Wpis z mikrobloga

@gav: O mentalnym średniowieczu w którym żyjecie z kolegami, o waszym wyimaginowanym świecie gdzie ktoś realistycznie podchodzacy do życia jest dla was "zdrajcą, sprzedawczykiem, trollem i pier... oportunistą".
@gav: Patrząc na Brytyjczyków, amerykanów widzimy, że są dumni z własnej spuścizny, kultury, wiary itd. dbają własne dziedzictwo, pamięć, kulturę

Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma. Prawaczki w USA i WB też pieprzą że w Polsce super bo są dumni ze swojej kultury, wiary itp.

Zdecydowana większość normalnych Europejczyków jest za zjednoczeniem Unii w jeden kraj, bo dopóki się tak nie stanie to nigdy nie będziemy mogli konkurować z takimi graczami
@gav: Tak samo kiedyś mówił twój prapradziadek siedząc w jaskini. "Gdzie tam głupcze, my, z tymi zza rzeki?! W jeden naród?! #!$%@?ło?!"
@gav: Nie wiem, poczytaj może coś na ten temat, albo obejrzyj coś na YT

Wiem wiem, najlepiej jakiś film z żółtymi napisami - twoje źródła wiedzy o świecie, bardziej godne zaufania od tych wszystkich złych naukowców i ekspertów na usługach rosjan i żydów.
@Shaki:

Zdecydowana większość normalnych Europejczyków jest za zjednoczeniem Unii w jeden kraj


Jakieś ciamajdy z tych "normalnych Europejczyków", skoro nie potrafili wykorzystać swojej zdecydowanej przewagi i przez ponad pół wieku nie stworzyli tego kraju. Nie zamierzam zaliczać się do tych matołów.

bo dopóki się tak nie stanie to nigdy nie będziemy mogli konkurować z takimi graczami jak Rosja, Ameryka czy Chiny


Demagogia. W Luksemburgu pewnie też mówili, że musi włączyć się