Wpis z mikrobloga

@BlackReven: Ja w akademiku na Aero2 lece :c


Chyba jednak na półrocze przepiszę się do jakiejś lokalnej szkoły, przerasta mie to. Ale co ja tu będę dużo pisał ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@BlackReven: Tydzień temu przeskakiwało z 9.2 na 9.3 było z tego 1 GB, z 9.1 na 9.2 było 2GB a po drodze jeszcze było kilka aktualizacji więc mogło się nazbierać. Btw. też używam mody i jakoś mi jeszcze z tego powodu całej gry nie instalowało;]
  • Odpowiedz
@Banri: Już pobrałem > instaluje > błąd, że mało miejsca na dysku -.-

Tak w ogóle to są jakieś większe wzmianki odnośnie wydania Havok?

Miałem zacząć grać po wyjściu tego, ale mnie obrazek i mody z GuP ponownie kupiły :3
  • Odpowiedz
@Banri: Znaczy mi chodzi o nowy silnik do WoT, który się właśnie nazywa Havok :DD

Gadają o tym z rok czy dwa lata i ciągle przekładają. Miał wyjść niby w 9.4/9.5, a teraz nawet nie wiedzą czy w tym roku wyjdzie >.>
  • Odpowiedz
@BlackReven: Lepiej w gup? u wot.... wincyj podświetlania czołgów, pokazywania gdzie pancerz przebijesz nie wspominając o wszelkich prototypach/czołgach których nigdy nie było :P

Jak tylko fixną widok artyleryjski w czołgach to ta gra będzie w sam raz.
  • Odpowiedz
@BlackReven: chodziło mi o to, że nie powinno być czegoś takiego jak podświetlanie czołgów i ten z-----y system wykrywania - albo wypatrzysz czołg albo nie.

Przecież w grze masz podświetlane czy przebijesz pancerz w danym punkcie czy nie (zielony/żółty (?)/czerwony celownik)

U mnie to na -

Tutaj mówiłem akurat o WT, a w WoT to ja bym usunął artylerię :P (albo dał system ostrzału ala bf1942/FH). Teraz masz cziterski widok
  • Odpowiedz
@zeligauskas:

Co do celownika to nawet nie wiem, z tego co wyczytałem to trzeba włączyć "Wskaźnik penetracji pancerza", a z celownikom to tylko zawsze customy i celownik serwerowy, a w sumie to i tak to nie uznaje kąta nachylenia i znaczących weakspotów.

Wieczna beka z ludzi mówiąca, że arta to rak gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlackReven: Artyleria nie spełnia swoich założeń. Bat na kamperów? Tak motzno. Atakujesz flankę, pushujesz, jesteś mobilny i agresywny i wszystkie artylerie wroga strzelają wtedy do ciebie.

Przed chwilą E-75 dostał strzał za 1950 hp od razu gdy się wyświecił..

Boli to, że każdy pomidor może ci walnąć takiego shota z niebios, podczas gdy walczysz z innymi czołgami w bliskim starciu. Robisz hulldowny, sidescrapy, rozwalasz flankę wroga, wszystko spoczo a tu
  • Odpowiedz