Wpis z mikrobloga

Otwieram nowy tag #bijkacapa , ponieważ jest na niego zapotrzebowanie.

Przeanalizowałem kilka profili pod kątem sympatyzowania z Rosją i umieszczam listę osób, które być może są pochodzenia rosyjskiego. Wystarczy przejrzeć ich profile. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@konradinio

- http://www.wykop.pl/link/2180610/rosja-blokuje-usuniecie-ze-szczecina-pomnikow-armii-czerwonej/#comment-23705282

@elcolonello

- 90% komentarzy na temat Ukrainy i Rosji, wszystkie przychylne Rosji.

@Roskosmos

- http://www.wykop.pl/link/2180610/rosja-blokuje-usuniecie-ze-szczecina-pomnikow-armii-czerwonej/#comment-23705008

@chemmobile

@MWittmann

@realizzt

Jak znajdzie się więcej to dopiszę.
  • 17
  • Odpowiedz
@artos: chciałem zauważyć, że być może twoja matka to...

Edit- zerknij być może idioto do linku który podałeś odnośnie konradinio i roskosmos i sprawdź najbardziej plusowany komentarz być może głąbie. To tak na świeżo.
  • Odpowiedz
@artos: denereują mnie stalinowskie metody dyskredytacji oponentów. NKWD byłoby z ciebie dumne. Czytałeś SBeckie instrukcje do walki z opozycją? Kiepsko cię wyszkolili być może były ubeku
  • Odpowiedz
@elcolonello: Gdybys byl, chodz troche inteligenty to nie pisal tego typu bzdur a tak silna Ukraina jest potrzebna Polsce. Na temat Ukrainy wiem sporo i o UPA, skomplikowanej historii itd tym niemniej to oni walcza z ruskimi prymitywami i kgbista Putinem.
  • Odpowiedz
@artos: ooo, kolejny paranoik :D

Ruska agentura już się zbliża, już puka do twych drzwi.

Pobiegniesz jej otworzyć, z radości serce ci drży.

Kurcze, jestem sławny :) Kiedy wrzucałem wykopy i komentarze o gazie łupkowym, to tego samego typu paranoicy wyzywali mnie od amerykanskich szpionów i pytali, ile dolarów dostaję za sianie propagandy :) Po prostu mam ubaw po pachy...
  • Odpowiedz
@artos: a co z profilem "internetowyjanusz" hmmm koleś cały czas piszę tylko o Ukrainie i Rosji i cały czas jest przychylny ukropom i banderowcom i co na to wykopki, ośmieszacie się tylko jak stado baranów.
  • Odpowiedz
@elcolonello: Przeczytales co napisalem czy niedowidzisz ? "skomplikowanej historii", rzez na Wolyniu tez nie jest mi obca, tak czy siak glownym wrogiem Polski byla i jest Rosja cytujac klasyka "z Niemcami walczymi z obowiazku z Ruskimi dla przyjemnosci". To nie jest miejsce aby dyskutowac o Ukrainie tylko aby dopisywac ruskich dupowlazow wiec nie zmieniaj tematu, dziekuje, skonczylem.
  • Odpowiedz