Wpis z mikrobloga

Ok mircy, krótko i na temat, nie mam warunków grania w multi w trakcie tygodnia (dwójka dzieci w trakcie grania nie jest dobrym pomysłem co wie już Maciek i remix) więc coś takiego jak raid mogę tylko w weekendy, druga sprawa to z góry ustalamy kto gra i te osoby MAJĄ BYĆ a nie prawie 2h przygotowywania się, kolejna to plan ustala się przed raidem na mirko i żadnego dopytywania w trakcie, każdy ma z góry ustaloną rolę na którą sam się godzi i robi to.

Następny temat to levele, albo 27, 28 albo wcale, jak komuś brakuje to ciśnie przed raidem levele i dopiero dołącza żeby nie było "słabych ogniw" tylko równy poziom.

Wchodzę do raidu jak jest 5 osób, nie będę czekał 2h bo ktoś tam coś tam i szukanie randomów, jak komuś pasuje to jestem chętny na kolejną próbę, jak ktoś ma z tym co napisałem jakiś problem to wysiadam i życzę powodzenia.

Dodam że dzisiaj sam bez winy nie jestem, nie mając broni z odpowiednim dmg lamiłem bo nie byłem w stanie powstrzymać robocopów z tarczą, przyznaję się :)

#tmc
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liquid_Snake: w razie czego jestem chętny do gry w weekend, tylko jeszcze muszę lvl dobić (26lv), w razie czego wołajcie na mirko

ps: nie zawsze w weekend będę dostępny, a jak nie będę mógł grać, to dam wcześniej znać
  • Odpowiedz
@kovalzdw: ten weekend odpada bo Maciek gra na akordeonie na weselu ale następny już powinien być ok, mamy kupę czasu na ustalenie kto gra, każdy powinien sobie zorganizować czas bez problemu mając takie wyprzedzenie, zrobimy to jeszcze raz rozpisując osoby które są chętne, plan działania i przy dobrych wiatrach pójdzie to na raz.

Raid to test, sprawdzenie jak 6 osób gra razem, musimy podejść do tego z planem i go
  • Odpowiedz