Wpis z mikrobloga

nie odczuwałeś dyskomfortu związanego z tym, że nie widzisz, co tak właściwie wkładasz do ust? czy w ogóle z brakiem światła? mnie niesamowicie ciągnie do takiego doświadczenia, ale straszliwie boję się ciemności - czy tam naprawdę jesr AŻ TAK ciemno?

  • Odpowiedz
Pozwolę sobie odpowiedzieć, gdyż ja również tu byłam, zresztą z Operatorem (prywatnie mój mąż :) ).

Jak już było wspomniane - najpierw jest wywiad kto czego nie zje, nie lubi itp. i następuję wybór menu - my wzięliśmy zestaw Mood Food - przy czym każdy miał inną przekąskę, inne danie główne i inny deser. Zanim się wejdzie na salę każą wyłączyć i schować telefon, zegarek (jeśli ma podświetlaną tarczę) itp. Kelner każe
  • Odpowiedz
Skoro @LadyG już się rozpisała to ja może uzupełnię nieco.

Myślę, że spokojnie można wybrać takie coś, wszak przed wejściem na salę jest przeprowadzany "wywiad" czego nie lubisz, czego nie tkniesz (mój różowy pasek za nic nie zje pomidorów czy żółtego sera więc trzeba o tym powiedzieć, bo bez sensu jakby dostała zapiekankę serowo pomidorową :P). Jakieś uczulenia też wypada przedstawić, wiadomo różnie bywa. Z kolei nie wiem co się stanie jak
  • Odpowiedz