Wpis z mikrobloga

Dobra Rzeszowianki i Rzeszowianie.

Czas się zebrać wreszcie i upić jakieś piwo...

Wiemy, że #pracbaza i #studbaza w Was mocna, więc wstępnie proponuję jeden z terminów:

9.10 - czwartek

lub

10.10 - piątek

Godziny standardowo wieczorne. Do listy pubów można doliczyć K20 Pub, który się otworzył niedawno na Kopernika i w którym można pograć w gry planszowe - ale to już od liczby osób.

Głosowanie w pierwszych dwóch komentarzach, potem spam lista.

#wykopiworzeszow #wykoppiworzeszow #rzeszow
  • 37
  • Odpowiedz
@Sarpens: ja bym zrobił tak

wpierw wypić 2-3 piwa dla lepszego humoru nie koniecznie od razu się #!$%@?ć i potem się zabawić ile będziecie gadać 4-5 godzin ?! pewnie po 1-max 3 godzinach...

A dlaczego nie wybrać się na black metalowy koncert?


Wybieramy się w głównie męskim gronie - mamy tańczyć ze sobą?

to na takich koncertach się tańczy w parach ?! xD ja myślałem że się szoruje kucem po podłodze
  • Odpowiedz
@Loczus: > ile będziecie gadać 4-5 godzin ?! pewnie po 1-max 3 godzinach...

Raz nam zeszło gdzieś do drugiej czy trzeciej.

Nie masz znajomych by z nimi iść na imprezę?
  • Odpowiedz
ile będziecie gadać 4-5 godzin ?! pewnie po 1-max 3 godzinach...


@Loczus: może będzie to dla Ciebie zaskoczeniem, ale czasem i pięć godzin gadania to za mało. Ludzie potrafią rozmawiać dłużej niż przez godzinę ;>
  • Odpowiedz
@Loczus: Ja nie wiem czy Ty znajomych nie masz, czy cie nigdy na piwo nie zabierali. Z reguły kończymy grubo w nocy i jest to uzależnione tylko od tego czy na następny dzień ludzie mają obowiązki. Idziemy pogadać, a nie potańczyć. Jakbyśmy chcieli iść potańczyć to byśmy nie szli na piwo...
  • Odpowiedz
@dawne-dzieje: Wykopiwo można zorganizować także w innym czasie. Już było 4 albo 5 takich spotkań w Rzeszowie - więc będzie też kolejne i kolejne :)

@Sarpens: Uaaa, ciężko Cię będzie teraz poznać po takiej zmianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz