Wpis z mikrobloga

@Jack_Donaghy: czyli mając więcej niż 20 lat na każdą okazję mam się ubierać "elegancko"? do pracy bardziej, do znajomych taka studencka moda? daruj sobie i wyprasuj lepiej poszetki

@lamiesobie: są #!$%@? bo? bo ci się nie podobają? super arguement

@jour: następny samiec alfa. zadbaj o siebie to zobaczysz, że nogi jak kiełbasy wcale nie są ani silne ani atrakcyjne

@hilemz: buty trekkingowe do wąskich spodni? przecież takie to
czyli mając więcej niż 20 lat na każdą okazję mam się ubierać "elegancko"? do pracy bardziej, do znajomych taka studencka moda? daruj sobie i wyprasuj lepiej poszetki


@Im_from_alaska: masz elementarny problem z czytaniem ze zrozumieniem, to dopiero jest bieda umysłowa ;)

po raz trzeci ten "zarzut" pojawia się w tym wątku - wybacz, że nie napiszę jeszcze raz tego samego, odsyłam do poprzednich odpowiedzi:

http://www.wykop.pl/wpis/9643184/#comment-26728348

http://www.wykop.pl/wpis/9643184/#comment-26725578
@jour: jak jesteś gruby to się nie dziwię, że dla ciebie to są damskie nogi

@Jack_Donaghy: chyba ty masz problemy z formułowaniem myśli. piszesz, że nie ma tylko opcji 1 albo 2. piszesz, że można dobrać sportowe buty i wyglądać dobrze przy okazji negując zdhęciu z początku wątku. więc w końcu jak to jest? można? nie można? jakiś przykład?
chyba ty masz problemy z formułowaniem myśli


@Im_from_alaska: Ty z ich rozumieniem :)

piszesz, że nie ma tylko opcji 1 albo 2. piszesz, że można dobrać sportowe buty i wyglądać dobrze przy okazji negując zdhęciu z początku wątku. więc w końcu jak to jest? można? nie można?


@Im_from_alaska: można dobrać dobrze wyglądające buty sportowe, bo wiadomo, że są okazje kiedy wygodniej / lepiej / bezpieczniej założyć buty sportowe... A pierwsze
źródło: comment_JnEb0tjZAq4FzY7ExZeLCkoY9HclB3CG.jpg
@Jack_Donaghy: ale buty ze zdjęcia to jest właśnie typowy try hard. nie w nich niczego co mówiłoby cokolwiek o właścicielu. ot, szare buty jakich wiele. być może są wygodne, być może są wytrzymałe, BYĆ MOŻE komuś się podobają, ale to jest takie nic.
@Im_from_alaska: dyskusja dyskusją, każdy ma rację, ale te buty naprawde sa dosc lajtowe imho. Znajdzie sie wiele ladniejszych i w podobnej cenie z Y-3 i Puma Alexander McQueen. Albo chociazby Pierre Hardy jesli jestes into french designers -.- Maison za bardzo sie nie specjalizuje w butach i jest to podobne faux pas jak noszenie zegarka zrobionego przez firme ubraniowa a nie typowo zegarkowa
@Im_from_alaska: w sumie chrzanić to, jeszcze nie tak - faktycznie niech będzie, zgadzam się buty są elementem kreowania wizerunku i muszą coś mówić o właścicielu :) Po prostu, chodzi o to żeby nie mówiły "jestem prostytutką, która umawia się z klaunami" :)
#!$%@? stary, najpierw piszesz, że buty mają spełniać swoją funkcję, a teraz implikujesz, że jednak zwracasz uwagę na desing. zdecyduj się


@Im_from_alaska: Zdecydowałem się - niech będzie zwracam, buty mówią coś o właścicielu. Te które pokazujesz po prostu mówią "nie chciałem kończyć gimnazjum, pls pls pls czy mogę być dalej młodym chłopcem" i dlatego nie są dla faceta ;)
@Jack_Donaghy: ubieranie się odopowiednio do okazji przy okazji nosząc ubrania, które nie robią z ciebie kolejnego elementu szarej masy ludzi. masz 20 i idziesz spotkać się ze znajomymi to nie zakładasz butów jak stary dziad, do tego maynkarki i koszuli. te dwie ostatnio sobie zostawiasz na np. egzamin i dobierasz do tego eleganckie buty
nosząc ubrania, które nie robią z ciebie kolejnego elementu szarej masy ludzi. masz 20 i idziesz spotkać się ze znajomymi to nie zakładasz butów jak stary dziad, do tego maynkarki i koszuli


@Im_from_alaska: oczywiście należy się ubierać stosownie do okazji - jednak mam wrażenie, że prędzej wpadniesz w szarą masę ludzi zakładając trampki i rurki, niż chinosy i brogsy :) Ale ponownie - nie ma tylko takiej alternatywy, a coś co
czy to nie potrafisz zrozumieć, że buty od projektantów, kosztujące setki albo i tysiące są robione 1. ręcznie, 2. nie w chinach albo innym zadupiu, 3. z materiałów najwyższej jakości. powiedz, jak to jest, że ludzie kupują np. geobaskety za kilkaset euro i mają po kilka lat bez żadnej skazy?


@Im_from_alaska: popełniłeś taki tekst. Buty za 2000 zł, ok stać Cię, to kupujesz. Mi się nie podobają, są pedalskie. A i