Wpis z mikrobloga

@artos: a wiesz gdzie ja mam bordo?:) Za stary trochę jestem na marnowanie życia w gonitwie o bordo które nic nie zmieni w moim życiu...nie specjalnie jara mnie poklask u gimbazy :D
  • Odpowiedz
@sportpomnikow: O kurka pieczona! Nie wiedziałem, że takie rzeczy się odstawiają na koncertach RHCP :o

Dla mnie zawsze Frusciante był świetnym gitarzystą i głosem wspierającym, ale tutaj? Świetne wykorzystanie utworu.

Z jego solowej twórczości uwielbiam ten instrumentalny kawałek:
R.....x - @sportpomnikow: O kurka pieczona! Nie wiedziałem, że takie rzeczy się odsta...
  • Odpowiedz
@sportpomnikow: Przez dług czas miałem ten koncert na Mp3 :) Akurat ze Slane Castle.

Chwalę zespoły, które postanawiają zagrać inaczej koncert, niż na albumie studyjnym. Dodaje to dodatkowej głębi. Improwizowane solówki? Dodatkowe efekty? Kawałek stworzony na nowo? Zmiany rytmu, przyśpieszone refreny, zmiany taktu, zamienienie i wstawienie dodatkowych "smaczków" do piosenki? Jestem za!

Tutaj masz genialne wykonanie Californication. Słyszałem ten kawałek już ze 100 razy. Gdy usłyszałem po raz 101 wykonanie
R.....x - @sportpomnikow: Przez dług czas miałem ten koncert na Mp3 :) Akurat ze Slan...
  • Odpowiedz