Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś konto w dawnym #aliorsync ? Obecnie #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank ? Gdyż, pragnę zrobić przelew na #aliexpress o kwocie ponad 2000$, a moje obecne konto miało limit jednego przelewu do kwoty 5k zł. (mam nadzieję, że w tym banku tego nie ma) A więc, przez internet założyłem konto, aktywowałem przelewem, czekam na kartę debetową, i co dalej ? Da się tutaj założyć, jakieś bezpieczne e-konto? Żeby chińczyki się nie dorwali do całej gotówki na koncie? Co polecanie, aby było bezpiecznie
  • 10
@MarioMAX: Limity możesz zmienić w każdym banku, ja mam #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank możesz założyć za darmo konto oszczednosciowe i na nie przelewac, za darmo tez karte debetowa mozesz podpiac pod te konto, ale przy 2k $ to ja bym zalozyl darmowe konto walutowe w $ + karta za darmo i przewalutowal przez walutomat albo kantor alior.bank (przy 2k $ oszczedzisz ok 280zł).
Da się tutaj założyć, jakieś bezpieczne e-konto? Żeby chińczyki się nie dorwali do całej gotówki na koncie?


@MarioMAX:

1. Zmień limit.

2. Zapłać kartą.

3. Zmień limit na 5 zł.

4. Chińczyk w dupie.