Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie, czy Play oferuje jakieś ciekawe telefony przy przedłużaniu umowy? Przeglądam ofertę i wszystkie ciekawe telefony kosztują niewiele mniej niż na allegro przy wysokim abonamencie. ;( Gdzie te czasy, gdzie Motorole Milestone przy abonamencie 70zł kupiłem go za 200zł a na allegro wtedy chodził po 1400. ;( Znacie może jakieś tajne #cebuladeals ?

#play #przedluzanieumowy
  • 26
  • Odpowiedz
@patryksuper9: Jeżeli chodzi o telefony w abonamencie to w orange masz najlepsze oferty. Dobrze by było jakby ci się kończyła u nich umowa wtedy możesz negocjować i dostać naprawdę dobrą ofertę.
  • Odpowiedz
@Emdowu: No niestety w Playu jestem :P chyba, że miałeś na myśli Play przycisnąć do ściany? Ale z tego co kojarzę to można tylko negocjować minuty, gigabajty, cenę umowy ale ceny telefonów nie da się wynegocjować.
  • Odpowiedz
@l_uke: Może do Plush? :D Mają tak genialną kampanię marketingową, że nie jestem w stanie się powstrzymać. :D Z jakich anten korzystaja RBM? Bo chyba nic nie przebije Playa która korzysta ze wszystkich anten (Play, Plus, Tmobile, Orange)
  • Odpowiedz
@patryksuper9: @m_dop:

Prosta kalkulacja, w tym abonamencie masz sms, rozmowy i internet 2gb, czyli tak jak w Nju za max. 39 zł (podkreślam max.)

99 zł - 39zł = 60 zł x 24 = 1440 zł. Czyli mniej więcej taka sama cena jak wszędzie. Z tym że jest to promocja, a inne telefony są dużo droższe. Dodatkowo jesteś uwiązany na dwa lata.
  • Odpowiedz
@patryksuper9: Nie wiem jak jest w Play bo nigdy nie miałem tam abonamentu. Z własnego doświadczenia wiem, że w Orange można negocjować zarówno cenę abonamentu jak i telefonu.

@varez: @l_uke: Wydaje się wam, pewnie nigdy nie negocjowaliście abonamentu tylko patrzycie na oferty jakie są na stronach operatorów. Poprzednia moja umowa to HTC One S za złotówkę (gdzie wtedy kosztował ok 1200zł) w abo 63 zł/miesiąc. Cały
  • Odpowiedz
@Emdowu: NIGDY więcej umowy na dwa lata! Nie ważne jakie złote góry dają, nie dam się więcej nabrać. Poza tym w telefony zaopatruję się teraz poza Europą, stosunek cena/jakość bezkonkurencyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz