Wpis z mikrobloga

@bungoo: CDP.pl pewnie znowu się nie wyrobiło (znając ich tempo, pewnie dopiero 66% gry przetłumaczyli), ale umowy ich trzymały to wydali puste spolszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż na steamie widnieje

Polski Nieobsługiwany


Może całkiem dali sobie spokój?

Oby ci partacze nie tłumaczyli więcej gier na które czekam. Niech robią swoje Wieśmaki na modłę Bioware/Bethesux, a lepsze gry zostawią innym firmom, które potrafią przygotować lokalizację na czas.
  • Odpowiedz
@wielooczek: Mam nadzieje, że jednak dzisiaj wypuszczą to spolszczenie. Wczoraj sobie specjalnie zakupiłem, sciągnąłem, dzisiaj wolne, myślę będzie granie po polsku, a tu kaszana. Pierwszy i ostatni raz zaufałem cpd
  • Odpowiedz
@bungoo: Jeżeli kupiłeś na Steamie to dobrze, nie wspierasz (albo przynajmniej w mniejszym stopniu) tych partaczy. A w grę warto zagrać nawet po angielsku- ciężko znaleźć grę cRPG z bardziej miodnym turowym systemem walki.
  • Odpowiedz
@wielooczek: angielski jak angielski, tylko mój mózg po pracy cannot into english i zwyczajnie bardziej komfortowo się gra po polsku szczególnie, że podobno dużo czytania jest w tej grze
  • Odpowiedz
@bungoo: No to jeżeli spolszczenie dzisiaj nie wyjdzie, poszukaj w necie spolszczenia beta (ok. 55% gry), które ukazało się oficjalnie krótko po premierze i bardzo szybko zniknęło.

Co ciekawe, CDP kłamało, że nic o takim nie wiedzą, bo zwyczajnie wstyd im się było przyznać, że 1.5 miesiąca po spolszczeniu beta (przypominam, ok. 55% gry) pochwalili się, uwaga- 60% przetłumaczonej gry. W takim tempie spolszczenie wypuszczą dopiero za ok. 10 miesięcy (
  • Odpowiedz
@bungoo: Podepnę się z pytaniem, gdzie kupić najlepiej po taniości w wersji Steam divinity original sin? Może być sam CD KEY, nawet byłoby lepiej bo zapewne taniej. Nie ogarniam się w tych wszystkich sklepach internetowych :). A najlepiej jakby się dało przelewem bankowym, nie paypalem, ale tak też dam radę raczej.
  • Odpowiedz