Wpis z mikrobloga

Wczoraj wzięłam #lte z CP, pakiet 25 GB (to ten za 69 zł, ale niby później mam mieć za 50% ceny wg. tej promocji smart dom). Takie głupie pytanie mam, bo zerkam do icok i wygląda to tak, że po przekroczeniu tych 25gb miałoby mi oddzielnie pieniądze naliczać... To jak to jest, mam koszt stały te 69 zł (później 34,5) czy będzie mi doliczać jak przekroczę?

#cyfrowypolsat #plus #internet #pytanie
anonimowy_kot - Wczoraj wzięłam #lte z CP, pakiet 25 GB (to ten za 69 zł, ale niby pó...

źródło: comment_iK2E5GIwg8Zj3F52EQwA6DUxlpQRe5Ig.jpg

Pobierz
  • 19
@Grzesiek4: Czyli lte mam dalej tylko nie w pełnej prędkości, tak? Mam ten zestaw odu/idu do neta domowego, to czy on ma możliwość łączenia się na te hspa+ co by miało mi generować kolejne koszty? Zdaje mi się, że nie ale wolę dopytać :P

@ElCidX: Aj, bo chciałam właśnie płacić około 30 zeta i tak mi powinno wyjść przy ofercie polsatu smart-dom. A szczerze i tak mnie to ratuje, bo do tej pory płaciłam prawie 50 zł za 1mb (którego i tak w pełni nie było) od lokalnego operatora (bo nic innego wziąć się u mnie nie dało).
@ElCidX: 30zł/msc jest bez routera? Nie mam urządzenia lte, bo zawsze korzystałem z adsl. W smartdom za 34,95 jest router. Szkoda że w play nie ma taniej gdy dokupuje się ofertę, tylko dodają jakieś bonusy.