Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit

muzyczka


Wpis nr 1000

Na początku chciałbym podziękować @FlaszGordon - jeśli mi pamięć dobrze służy (w co ostatnio powątpiewam) to przez Twój wpis z neko zacząłem coś wrzucać na mirko. Dzięki kolego - gdyby nie te kotki co wrzuciłeś to do tej pory mógłbym być anonimowym mirkiem nr 106320.

Chciałbym serdecznie pozdrowić: @BlackReven, @mar0uk.

Pozdrawiam też wykopowych Cumpli: @joookub i @jamal013.

Minęła kupa czasu odkąd zacząłem się udzielać.

Jakby kogoś to interesuje - mój pierwszy ecchi wpis (albo w ogóle pierwszy wpis na wykopie) klik Najpierw wrzucałem tylko neko, potem zacząłem też wrzucać "normalne" ecchi. Reszta rzeczy wydarzyła się dość niedawno i nie będę wspominał :P

Pamięta ktoś jeszcze to?

Te dyskusje... Kto brał udział w tych dyskusjach łapka w górę (ja już zapomniałem uczestników tych rozmów - wybaczcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)) Uściski dla każdego kto to pamięta (nohomo).

Ciekawostka - pierwszy wpis pod #randomanimeshit to loli :D klik Już wtedy żyłem na krawędzi i przeciwstawiłem się najniebezpieczniejszemu użytkownikowi wykopu (a mógł zabić :D).

Prawie bym zapomniał - @gasu_kurobikari, mój mistrzu Touhou, który w komentarzach do moich wpisów mówiłeś co to za postać i niejednokrotnie poprawiałeś moje pomyłki. Dziękuję!

Kończą mi się pomysły, więc napiszę:


No i żeby nie było, że nic nie wrzucam - art z mojego ulubionego anime. Autor: stu dts

#madokamagica #kociolmadoki (bo Ultimate Madoka w arcie ^^) #studts


Korzystając z okazji chciałbym przeprosić wszystkich tych których wkurzyłem ostatnimi czasy.

No i ogłoszenie dla #loli - niniejszym składam rezygnację z tytułu Pana Loli.

#touhou #flandrescarlet

#nachi

klik

To może jeszcze jaką mądrość na koniec (bo mogę :P):

Pogoń za szczęściem jest sprawą osobistą i (…) nie istnieje wzorzec, który moglibyśmy przekazać innym.


~Paulo Coelho

Pobierz
źródło: comment_YCy24RoUYYJgVGltLZ6WxATrnO8OGjVm.jpg
  • 19