Wpis z mikrobloga

@Denial94: a nie na kontrolerze Masakra z tym magikiem. pozostale postacie ogarniam ale magika nie jestem w stanie skonczyc samouczka na solo. Do tego rwie mi dzwiek co mi sie nigdy nie zdarzylo nawet w większych grach
@sometwo: a jak magika przeszedles to pozniej jest opcja wyboru jaka postacia grac singla ? Szczerze mowiac odkladam ta gre do smieci jako niegrywalna. Szkoda bo zapowiadala sie tak fajnie. Nie wiem jakim trzeba byc zjebem zeby spieprzyc tak prosta rzecz jak wybor skilla i od dawna juz wymyslona. Czarna rozpacz.
@gulamin: tak pozniej mozesz grac dowolna klasa. Ja lecialem magikiem kombinacyjnie czyli:

X+Y -> atak

Y+B -> atak

B+A -> atak

A+X -> atak

i odwrotnie, i mozna X+B, Y+A, itd... ( mowie o key'ach na padzie ofc ) -> po prostu kombinacyjnie proboj, jesli Cie to przerasta szczerze mowiac dziwie sie ze jestes w stanie zainstalowac gre
@sometwo: :) widzisz problem polega na tym ze ja gram na klawiaturze i to co wyglada banalnie na padzie jest totalnie poronione na klawiaturze. A oczywiscie nie mozna zrobic swoich ustawien klawiszy.