Wpis z mikrobloga

Teraz Wam Mircy powiem, dlaczego granie na KONSOLI ssie pałę, a konsolowi gracze mają gorzej. Regularnie kupuję Humble Bundle, gdzie za kilka $ otrzymuję kilka zacnych gier dających rozrywkę na kilka tygodni bez wychodzenia z domu. Gry są przypisywane do konta, dzięki czemu moje save i ustawienia automatycznie się zapisują w chmurze, oczywiście dzięki Family Sharing mogę się tymi grami podzielić z innymi. Na pecetach mam masę exclusivów, jest ich tysiące w formie gier indie, strategii itp. Steam jest świetną rzeczą, wystarczy kliknąć jeden przycisk Pobierz i po kilkunastu minutach natychmiast możesz grać :) Jeśli masz słabe łącze, twój znajomy może wykonać dla ciebie backup swojej kopii, dzięki czemu nawet bez połączenia z internetem masz najnowsza wersję gry. Aha i protip dla konsolowców, nie kupujcie gier od EA na początku. To zła firma jest. #pcmasterrace #pecet anty #boldopy #boldopymotzno #gorzkierzale @masochio94
  • 3
@skew:

Humble Bundle


A na konsolach jest PSplus i GWG

Gry są przypisywane do konta, dzięki czemu moje save i ustawienia automatycznie się zapisują w chmurze


Zupełnie tak jak na konsolach.

Family Sharing


Fakt, fajna sprawa.

Na pecetach mam masę exclusivów


Na konsoli też mam exlusivy (patrz gtav ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Steam jest świetną


Prawda