Wpis z mikrobloga

@Dzimmi: Co ja ostatnio widziałem to mi nie uwierzycie. Poszedłem do małego sklepu osiedlowego po bułki, a tam na ławeczce dla żuli siedzi kto? Nikt inny jak słynny Tomasz Kopyra z blogu blog kopya com. Rozmawiał z wieloletnimi koneserami piwa o wyższości VIPa nad Tesco Beer. Nagle któryś podchmielony jegomość z brodą mówi że jednak Tesco Beer nie jest najgorszy, a w sumie to nawet ma podobne nuty do VIPa.
  • Odpowiedz
pomijajac fakt, ze ten wpis to troll i to marny, to nieskonczona beka z mireczkow piszacych HUR DUR CHYBA TY ZA MLODY NA ALKOHOL CO, na pewno zaden z was w wieku 15 lat jeszcze nie pijal piwek :::::)))))))))) HIPOKRYCI, #!$%@?.


@Wombie: Nie chcę mi się marnować słów na naiwniaków, więc tylko się pod tym podpiszę :)
  • Odpowiedz
@Pawlu10: Przesadzasz. Ani ja, ani większość moich kolegów nie #!$%@?śmy jakichś grubych inb w wieku 15 lat. Po prostu pojedyncze patologiczne przypadki, jak np. gra w "słoneczko" rzucają się w oczy, dlatego o "gimbusach" krążą takie a nie inne opinie. Podobnie jak o księżach, że to pedofile - generalizacja na podstawie kilku patologicznych przypadków na miliony normalnych.
  • Odpowiedz