Wpis z mikrobloga

Mirki kochane, chcę kupić #tablet z #android. I zastanawiam się nad taką opcją bo wydaje się sensowna. W sumie to głównie przez to zastanawiam się nad tabletem. Bo korzystałem (2 tygodnie) z Galaxy Note 10.1 2014 i było ok, przyjemnie się korzystało, tylko że Note ma 3GB ramu, Snapdragona 800, Adreno 330, LTE i 2560x1600 pikseli napchanych na 10.1 cala.

I dlatego mam do was pytanie czy warto pakować się coś z 4 rdzeniami 1,2 ghz (Snapdragon 400), 1.5GB ramu, bez LTE i rozdzielczością zaledwie (w obecnych czasach tak już trzeba powiedzieć) 1280x800?

Co wy o tym sądzicie? Czy dałem się po prostu złapać na promocję? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kiciochpyta #tablety #zakupy #technologia ?
CoTaNocna - Mirki kochane, chcę kupić #tablet z #android. I zastanawiam się nad taką ...

źródło: comment_Sfq70ZNEh4D53ZtVVWX6cBOedokqXyTU.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Kalom: @CoTaNocna: A ja myślę że niepotrzebnie macie bekę. Ja tam wolę się cieszyć że dożyłem czasów kiedy nie ważne jakiej firmy masz sprzęt - i tak masz dostęp do wszystkich technologii, treści i możesz postawić sprzęt w takiej konfiguracji jak na obrazku na biurku zamiast desktopa z kilometrami brudnych kabli. Czy to ios czy android, co za różnica. i tak za rok wymienisz na nowszy. #kochajmysiejakbracia
  • Odpowiedz