Wpis z mikrobloga

Jestem starym spamerem. Właśnie zauważyłem, że dołączyłem do grona 350 najbardziej rozgadanych nolifów na tym portalu, nie wiem czy żalić się czy chwalić. Pamiętam jeszcze czasy bez mikro, pamiętam jak Lord_Blizzard sugerował wprowadzenie tagów, jak Ryu był królem aktywności na głównej i mikro jednocześnie, jak DuPont był najbardziej merytorycznym użytkownikiem w historii wykopu w dziedzinie ekonomii, jak reddigg z palcem w nosie utrzymywał TOP1 bez populistycznych znalezisk politycznych. Sporo ludzi ze starej gwardii wyparowało. Jeszcze o dziadekwie nie można zapomnieć.

#kupamieci (czyt. kupa Mieci)
  • 17
@gaska: Odbiło mu czy nie odbiło, ale przynajmniej przeklejał z reddita, a nie niezależnej czy faktu :P

@anonim1133: Nie mów, że byś go nie wymienił na kilku obecnych aktywnych dodawaczy.

@joranos: I co teraz? I teraz wszyscy jesteśmy pomarańczowi :) A aktywność się przeniosła na kanały (zamknięte lub nie)
@anonim1133: No właśnie. Dlatego coraz częściej zerkam na reddit, póki co w subredity /soccer i /dota2 :) Przywykłem już do tego paskudnego wyglądu nawet.

@jordanos: Tak jak ja w sumie. Ino na tenis nie mam czasu.

@mietek79: Rozumiałem jego fenomen, ale jakoś nigdy nie przepadałem za kubatre1, nie wiem czemu.
@parachutes: No, to fakt. Ale ja nawet nie zwracam juz uwagi na tych zalosnych spamerów, szkoda czasu. A wcale tak go dużo ostatnio nie mam, cos się doba krótka robi, zeby ze wszystkim zdążyć.
@parachutes: znalezisko kubatre sprowokowało mnie do założenia konta i napisania pierwszego komcia. Z czego wynika, że chyba również powinienem za nim nie przepadać - to przez niego tu tkwię.

Ale i tak najbardziej brakuje tu dziadka.