Wpis z mikrobloga

Hej wykopowicze, jak ktoś się nudzi, i chce sobie poczytać scenariusz nigdy niezrealizowanego filmu pełnometrażowego napisanego przez innego wykopka (konkretnie mnie), to ściągajcie i czytajcie z mojej www!

O czym to jest? Czarna komedia w stylistyce filmu klasy B i telewizyjnego show, opowiadająca o terrorystach atakujących aulę, w której rozgrywa się koncert Chopinowski. Wszystko podlane telewizyjnym sosem, mamy więc wróżkę telewizyjną, byłego prowadzącego program "to niemożliwe", amerykańskiego negocjatora, który okazuje się być tylko aktorem, i ambitną dziennikarkę, która ryzykuje życiem, aby stworzyć materiał z samego środka wydarzeń. A to nie wszystko.

A tutaj link bezpośredni do scenariusza w .pdf, z pominięciem wpisu na moim blogu (nie wiem czemu, ale nie mogę zrobić ładnego linka):

https://dl.dropboxusercontent.com/u/1866556/Udostepnione/www/Terror%20show%20%28scebariusz%29%20–%20Przemysław%20Pinczak.pdf

#kino #film #terroryzm #scenariusz #tworczoscwlasna
  • 5
  • Odpowiedz
@blasted: Trudno w tym kraju sprzedać scenariusz. Na 9 pełnometrażowych scenariuszy które napisałem (przy czym tak gdzieś 4 to były wprawki, a zadowolony jestem ostatecznie z 3, no ale nikt nie mówił, że pisanie będzie łatwe, prawda?), tylko z jednym się "prawie udało" (nie z tym, który tu publikuję, jakby co) – producent kupił prawa do mojego tekstu, miał być film, ale PISF nie dał dofinansowania.
  • Odpowiedz
@blasted: Tego akurat nie, Terror Show wymaga rozmachu :D Ale pracuję nad kilkoma takimi rzeczami, które (mam nadzieję) umożliwią mi wybicie się. Niebawem przykładowo ruszają zdjęcia do offowej produkcji postapo, więc będzie 30-minutowy film na podstawie mojego scenariusza.
  • Odpowiedz
@pinol: Fajnie, chętnie zerknę na to postapo (jaram się takimi tematami). Sam zawsze chciałem coś nakręcić, ale scenariusza za chiny bym nie napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz