Wpis z mikrobloga

#truestory #teacherstory #lovestory ##!$%@?

Szybkie pytanko - jestem nauczycielem, to pewnie wiecie z moich poprzednich wpisów. Mam dziewczynę z liceum, którą uczę j. polskiego. To także możecie wiedzieć. I teraz taka sytuacja;

Gościu ze szkoły dobiera się w sposób niekulturalny do mojej dziewczyny, na dodatek obmacuje wbrew jej woli, ta przychodzi do mnie i pytanie;

Czy jeśli #!$%@?łem mu tak, że wygląda jakby miał zaraz zejść z tego świata to czy grozi mi wyrzucenie ze szkoły? Oczywiście nikt nie wiedział, ale jeśli na przykład spróbuje donieść (nie ma dowodów, ale #!$%@? nie takie akcje były).

Pomóżcie mireczki :((((

#problemypierwszegoswiata #ratujciemirki #niepasta

tl ; dr ! #!$%@?łem swojego ucznia
  • 17
  • Odpowiedz
@t3m4: oczywiście. Akurat uczę polskiego, więc skomentuje Twój zamiar - jestem z nią długi czas, i wszystko układa się w porządku. Ona ma 17 lat, ja jestem od niej nie wiele starszy. Więc ostatecznie tylko broniąc się przed atakami, że to "niemoralne, ble i fu" skomentuje to tak; jeśli się naprawdę kochamy, a tak jest, to wszelki wasze uwagi możecie sobie wsadzić głęboko #stulejarze . Napisałem o tym
  • Odpowiedz
@BllackBerry: hmm, ale czym sobie zasłużyłem na "stulejarza"? :< W "Hańbie" też przecież się kochali: jeśli do hańby nawiązujesz i można przypuszczać, że poleciłem ci ją ze współczucia bądź zrozumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jeśli nie chodzi ci o "Hańbę", to bawi mnie twoja projekcja na mnie poglądów ludzi, z którymi się kłócisz zazwyczaj i przytłoczenie mnie kontrargumentami na zarzuty, które nigdy z mojej strony
  • Odpowiedz